Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kárpitosok vagy egyéb hozzáért...

Kárpitosok vagy egyéb hozzáértőg válaszolnának nekem?

Figyelt kérdés

1.Nehéz megtanulni a kárpitos munkát,jò kézügyesség kell hozzá?

2.Mennyire megy ez a munka,folyamatosan vannak megrendelések vagy sokszor van lappangás?

3.Átlagban jòl meg lehet élni belőle?

4.Le tudná ìrni valaki hogy milyen eszközöket használnak?

5.A kárpitos csak bùtorokkal foglalkozik vagy az autò kárpitozás is hozzá tartozik?Vagy ehhez külön tanfolyam kell?


Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2015. febr. 9. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Nem nehéz megtanulni, csak erős kéz (ténylegesen, nálunk a cégnél mérték a kéz szorítóerejét a felvételinél)kell hozzá, arra készülj fel, hogy a kezeid hamar tönkre mennek!

Volt olyan kollégám, akinek olyan bütykös volt a keze, mint egy öregembernek, az alkarján az összes ér ki volt dudorodva, borzasztóan néz ki.

2. Maszekban nem dolgoztam.

3. Nálunk a cégnél egy 4 000 eurós bútorra adtak bruttó 3500 FT-ot, ami közel egy egész napos munkát jelent.

4. Kapcsozó pisztoly, egész nap a kezedben van, meg néha csavarozó. Ha bontani kell, böködős kézi bontó.

5. Az autó kárpitot varrják.

2015. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sikerűlt elvennem a kedved? :-)

válaszolhatnál valamit.

2015. febr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat azóta nem is voltam itt fent :) Nem,nem lett elvéve a kedvem.Konkrétan onnan jött az ötlet hogy idén kiköltözöm Angliába és ahová költözök ott meg lehet tanulni a kárpitos szakmát és ebből kifolyólag tettem fel a kérdést mert idővel saját vállalkozásba szeretnék kezdeni:) Autófényezést is megtanítaná nekem egyik ismerősöm ott kint akinek ez a szakmája,de még nem tudok dönteni.Időm van még bővel csak mikor ezen filóztam hogy milyen a kárpitos munka pont gépközelben voltam és gyorsan ki is írtam :) Nem volt égető kérdés de természetesen köszönöm a választ! :) Az autókárpitos részét meg azért kérdeztem mert sok emberről hallottam aki itt a környékünkön nem talált autókárpitost és akkor erre is lenne kereset akár kint is :)
2015. márc. 3. 22:39
 4/7 anonim válasza:

1.) Nem nehéz megtanulni, ha akarod csinálni.

2.) saját válalkozásom van, rengeteg a munka, kár jövő februárra is bevagyok végig táblázva előre.

3.) nekem nap mint nap milliók mennek át a kezemen, abból nekem havonta 400-500 forint az, amit zsebe eltudok tenni. Úgyhogy jól meglehet élni belőle.

4.) csavarhúzó, elektromos csavarhúzó, bontó, fúró, pisztoly (kapocs lövő), fűrész, stekker, varrógép, görbe tű meg még sok féle tű, fűrész, kárpitos kalapács, gomb készítő, gombozó, stb..

5.) a bútor kápitos és az autó kárpitos 2 különböző dolog. Persze meglehet tanulni mind a kettőt és, akkor több a pénz is, én csak bútor kárpitozással foglalkozom, de van egy alkalmazottam, aki autó kárpitozással is foglalkozik.


Ha bármi kérdésed lenne így több mint 3 év után írj nyugodtan!😁😅

2018. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2. Pontban nem kár, hanem bár akart lenni.
2018. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2. Pontban nem kár, nem is bár, hanem MÁR akart lenni!!😂😂
2018. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kis Tamás,


írtam neked privát.

2019. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!