Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nehezen akarnak munkát adni,...

Nehezen akarnak munkát adni, mert koromból adódóan (29 vagyok) félnek, hogy előbb-utóbb elmegyek szülni. Hát most mit csináljak, ha épp ebben a korban kell új munkát találnom?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy nem lehet gyereked.
2015. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ennyi idős vagyok és ez a problémám. Én már arra gondoltam, hogy azt mondom, hogy mnincs párkapcsolatom.
2015. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, az nem jó mert az bármikor lehet, de mondjátok hogy petevezeték elzárodásotok van vagy policisztások vagytok és ezért nem lehet természetes úton gyerekebbe tuti nem tudnak belekötni.
2015. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az elég durva lenne,ha elmennék egy interjúra és konkretizálnom kellen, hogy milyen egészségügyi problémáim vannak! Legtöbbször már ott bukik a dolog, hogy be se hívnak interjúra,mert az önéletrajzon ott az életkor/szül.dátum.
2015. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell izgulni, mindenki azt hiszi a kora miatt nem kell. A 23 éves azért, mert még pályakezdő, a 25-35 éves, mert szülni fog, vagy kisgyereke van, aki gyakran beteges, én meg 45 feletti nőként nem kellek, mert "öreg" vagyok.


De ahogy egyre több emberrel beszélgetek rájövök, míg igazából nem kell senki, kamu a legtöbb hirdetés.Amelyik meg nem kamu (valóban keresnek embert, és nem is rokonnak szánják az állást), arra meg jelentkezik jános és a város, 400-1500 ember hirdetésenként. A Cv-k 90%át meg sem nyitják...

2015. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Palyazz tovabbra is, agy kepezd at magad egy olyan területre, ahol a munkaeröhiany miatt muszaj, hogy felvegyenek valakit.
2015. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös: nem egy interjún előjöttek a következő kérdések:Látjuk, ön 27-29éves, van-e párkapcsolata,milyen stádiumban van,mikorra terveznek gyereket? Volt olyan,aki konkrétan megmondta, hogy nagyon tetszem neki,felvenne,de fél tőle,hogy elmegyek gyereket szülni,mondtam persze,hogy nem tervezek gyereket.Megtudtam később,egy férfit vettek fel helyettem. Hát igen,ő biztos soha nem megy el szülni!
2015. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!