Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon szeretnék egy autókölcs...

Hegedus Csaba kérdése:

Nagyon szeretnék egy autókölcsönzőben diákmunkát vállalni. Ha sikerül megfűznöm valamelyiket, hogy alkalmazzon, akkor tudok náluk dolgozni egy diákszövetkezeten keresztül? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Az EU Diákok nagyon szimpatikus szövetkezet, normálisaknak tűnnek és jókat is hallottam róluk. Az lenne a kérdésem, hogyha sikerülne találnom egy autókölcsönzőt, hogy alkalmazzon diákmunkásként, akkor tudnám ezt a munkát végezni a szövetkezeten keresztül? (ugyebár nem ők írták ki, és nem náluk jelentkeztem, hanem magamnak kerestem a munkát, számít ez?)

Vagy esetleg szövetkezet nélkül is megoldható a diákmunka?


Válaszokat előre is nagyon köszi:)



2015. febr. 10. 19:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!