Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanítók mennyi lett a januari...

Tanítók mennyi lett a januari fizetesetek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a kozalkalmazotti bertablaban benne van, de engem a valos szamok erdekelnenek, amit valojaban kezhez kaptatok. Ha ezert tobbet vagy kevesebbet kellett dolgozni mint korabban, vagy kaptatok valami pluszt, esetleg elvettek valamit, azt is irjatok meg.valamint, hogy hany eve tanitotok.

Koszonom a valaszokat!



#fizetés #tanító #eletpalya
2015. febr. 14. 06:28
 1/3 anonim ***** válasza:
159 ezer
2015. febr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tanítóknál nem a közalkalmazotti bértábla a mérvadó, hanem a pedagógus életpálya! (Már ha állami intézményben dolgozol és nem valamilyen alapítványnál).
2015. febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam, új ez még :) Első köszi, de ha tudnál még írni róla annak örülnék ( mióta tanítassz, kapsz e valamilyen pótlékot stb.)
2015. febr. 14. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!