Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már valakinek SAP vizsgáj...

Volt már valakinek SAP vizsgája? Mesélne róla?

Figyelt kérdés
E.ON
2015. febr. 15. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne,én most akarok menni tanfolyamra.

Te voltàl màr képzésen?

2015. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

4 napja oktatnak, de nagyon ijesztő.

Alapvetően nem érzem magam butának az informatikában, de most eléggé el vagyok keseredve. Összetett és bonyolult.

Abban bízok,hogy idővel tisztul a kép és sikeres lesz a vizsga.

2015. febr. 15. 16:56
 3/13 anonim ***** válasza:

WOW,ugyes vagy.

Hogyan kerultel bele?

Munkahelyed?

Hogyan lehetne csatlakozni?

Ne add fel ez egy nagyon jo rendszer,rengeteg penz van benne,ha majd SAP tanàcsadó leszel.

2015. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tisztulnoli fog,kérj segítséget,üljetek össze,beszéljétek àt,gyakorold,ez nagyon fontos.
2015. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen,most lett egy új munkahelyem, amelynek az első 3 hete SAP oktatással telik. A 3. hét végén pedig lesz egy vizsga.

Gyakorolni sajnos csak a képzésen tudok, hiszen nem egy itthon bármikor letölthető programról van szó. Kaptam egy elég tartalmas oktató-anyagot, de az én meglátásom szerint: ezt könyvből nem igazán lehet tanulni, sokkal inkább gyakorlatban rögzül.

2015. febr. 15. 17:23
 6/13 anonim ***** válasza:

Aham.

Vagolap.

A lenyeg,hogy sztem menj oda az oktatohoz es kerd,hogy tudd otthonrol is hasznalni a rendszert,hogy tudj gyakorolni,mert teged erdekel nagyon,meg nem erted de nagyon akarod SAP tanacsado akarsz lenni,ilyenek.

Ez nagy lehetoseg neked.Ha latja,hogy akarod akkor tutira fog segiteni neked.

2015. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Voltak erre próbálkozások. Nem lehet természetesen. Ez egy vállalatirányítási rendszer, nem otthoni felhasználásra találták ki. Mindegy végülis. Marad az aktív figyelem az oktatáson és a hit,hogy menni fog. :)
2015. febr. 15. 18:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyilván nem otthonra találták ki, de azért egy RDP-t nem lehet kérni a gépedhez ?
2015. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kétlem.

Azért lehet megfeszetegetem majd a témát.

Nem csoportos oktatásom van egyébként, egymagam vagyok és a "tanár".

2015. febr. 15. 19:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Kerjel egy olyan accountot amivel elerheted a SAP szervert,amivel be tudsz lepni,es nyaggasd a tanart,hogy magyarazza el 10-szer ha kell
2015. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!