Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szájsebész vagy szerszámkészít...

Hidd kérdése:

Szájsebész vagy szerszámkészítönek jobb lenni?

Figyelt kérdés
Melyiknek van több munkája megélhetés elheltezkedés kezdöként stb.?

2015. febr. 15. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lehet összehasonlítani. Szerszámkészítő lehetsz néhány év alatt, szájsebész meg a jó isten tudja....

5-6 év az egyetem, utána rezidens nem is tudom hány év, a szakosodás, szakvizsga, vagy vizsgák. Kezdő szájsebész csak asszisztál, aztán szép lassan kap önálló feladatokat is.

2015. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Inkább szerszámkészítőnek. A szájsebészeten nagy a felelősség, teher és nem könnyű munka. Nekem sokat műtötték a számat, a doki órákig matatott görnyedve tűvel és cérnával a számban, még nekem is rettenetes volt, pedig feküdtem, de neki a dereka leszakadt és nagyon izzadt a szájmaszk alatt. Szerintem az a munka nem is éri meg, akármennyit keres. Persze egy jó szájsebésznek rengeteg munkája lesz mindig, már kezdőként is, de ha elvág egy ideget vagy rossz helyre tesz egy implantátumot, be is perelhetik, meg ilyenek.
2015. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!