Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kitűnően elvégzek egy...

Ha kitűnően elvégzek egy kommunikáció szakot valahol, akkor mennyi az esélyem, hogy kommunikációs vezető legyek valami cégnél?

Figyelt kérdés
büfészakozók kíméljenek.

#kommunikáció #fizetés. állás
2015. febr. 17. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kíméllek, de büfészak.
2015. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szóval.

Tudom alapesetben:

Kitűnő tanulmányi eredmény+2-3 nyelvvizsga+5-6 év kitűnő munka valahol, jó referenciákkal, stb.


DE egy 26 éves csaj hogy lehet komm. vezető? Mellesleg 350-es nettó fizetéssel?

2015. febr. 17. 11:07
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves első: mit tegyek, ha ez a terület érdekel? Hírek világ, PR, Marketing, Műsorszerkesztés, stb. Azért ehhez is kell tudomány, nem lehet csak úgy.
2015. febr. 17. 11:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Teged nem a terulet erdekel, hanem a nagy zsozsot latod csak. 26 evesen, eppcsak kipottyanva a 'mediaiskolabol' te ne akarjal egybol kommunikacios vezeto meg igazgato lenni, neked a szamarletra alulrol masodik fokan van jelenleg a helyed (ertsd: kozvetlenul a gyakornok felett...).
2015. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
350 ezres nettó? Nem akarlak elkeseríteni, de sok mérnök nem keres ennyit. Oké, hogy érdekel ez a szak, de szerintem ne Magyarországon próbálkozz.
2015. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

0,1%.


Tök mindegy mennyire kitűnőre végzed el, ugyanis semmit nem tanít a szak, gyakorlatilag nem ad az életben használható tudást.

Kommunikációs vezető meg maximum multiknál és állami intézményeknél van, ott pedig nem így válogatják az embereket...


Amúgy én kommunikáció szakot végeztem, tehát azért képbe vagyok miről is van szó. Azóta sem "szakmában" dolgozom.

2015. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magyarország a nepotizmus őshazája, tehát senkit sem fog érdekelni a tanulmányi eredményed, a rátermettséged.
2015. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a 26 éves csaj, egy társkeresőn futottam vele össze! Szóval neki HOGY ment ez?
2015. febr. 17. 11:42
 9/10 anonim ***** válasza:

ad1: Sehogy (vagyis hazudik)

ad2: Térdelve

ad3: Tehetséges és szerencséje volt (de nagy valószínűséggel semmi köze a diplomájához, csak a vele született képességeihez)

2015. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Saavedro ***** válasza:

"Kitűnő tanulmányi eredmény+2-3 nyelvvizsga+5-6 év kitűnő munka valahol, jó referenciákkal, stb."


MARADJATOK már ezzel. Csak normális szakot kell. választani, nem pedig büfészakot, hogy utána azt böfögd mindenkinek, hogy 'jaj, sehova se lehet bejutni, olyan magasak a követelmények...'


"Mellesleg 350-es nettó fizetéssel?"


Haha, nem fejtem ki, mert még szeretnék aludni is ma. Szimplán a 'haha' kategória.


"Azért ehhez is kell tudomány, nem lehet csak úgy."


Dehogynem lehet. Nyolcosztályos, érettségis kis senkik írják halomra a deviáns cikkeiket, a tévécsatornák többsége ESZMÉLETLENÜL primitív, a sajtó nagyjából többet árt, mint használ. DE visszatérve erre, KAPCSOLATOK KELLENEK. Nem 'tudomány'. Mellesleg a kommunikációszakon semmiféle 'tudományt' nem tanítanak.

2015. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!