Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » PokserStarson biztonságosan...

PokserStarson biztonságosan kifizetnek?

Figyelt kérdés

Üdv

Elég régóta pókerezek, elég sok tapasztalatot gyűjtöttem, általában élőben játszodtam, csak már nem szerveznek ilyen kisebb szintű versenyeket.


Nos az lenne a kérdésem, hogy PokerStars-on kifizetnek nagyobb összegnél rendesen vagy kamuznak a dolgokró, annyi félét hallottam már, hogy nem bízok senkiben.


50 EURO szeretném elkezdeni a játékot, szerintem ez bőven elég, hogy belerázódjak a játékba, ha ügyes vagyok gyarapíthatom is nem csak plusz tapasztalat.


Olyan játékosok válaszai érdekelnek, akiknek kifizettek legalább 500-1000 EURO-t is. Gond nélkül történt a kifizetés ?


[link]



2015. febr. 18. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Pokerstarsról ekkora összeget még nem fizettem ki, 100$ körül volt a max, akkor rendesen kifizettek, de gyakran olvasok póker fórumokat és Pokerstarssal kapcsolatban még nem olvastam rossz véleményt, vagy csalás gyanúját kifizetéssel kapcsolatban.

A blog, amit olvastál biztosan igazat írt, mert benne van a Pokerstars szabályában, amit elvileg kötelező elolvasni és elfogadni, hogy befizetés után 48 óráig nem kezdeményezhetsz kifizetést. (Pénzmosás elkerülése miatt). Ezután zárolták a számláját és kértek egy screen shootot, hogy megbizonyosodjanak, hogy semmilyen csalás nincs a dologban. Ezen átment.

A dokumentumok (személyi+számla) fényképét, pedig az első kifizetés előtt minden terem elszokta kérni, erre te is készülj fel, főleg nagyobb nyeremény kifizetése előtt, de ezzel az információval nem tudnak és nem is áll szándékukban visszaélni, csupán ellenőrzés (18 felett vagy-e és dupla regisztrációk kiszűrése). Ha minden szabályt betartasz ki fognak fizetni.

2015. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!