Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondja már meg valaki, közmunk...

Mondja már meg valaki, közmunkánál mire jó ez az állandó pár havonkénti hosszabbítgatás?

Figyelt kérdés
Most is kényszerből ki kellett vennem 3 nap szabit, mert ki nem fizetik, átvinni nem lehet, ha meg legközelebb tényleg kellene, akkor nincs. Így is elég szerény az az évi 20 nap, hogy napokat muszáj elherdálni belőle a semmire. Ahelyett, hogy adnának végre 1 évre szóló szerződést, talán az ember éve tervezhetőbb volna, amíg normális állást nem talál és erre rabszolgamunkára kényszerül.

2015. febr. 18. 09:00
 1/1 richiehb válasza:
Ebben vagyok én is és a válasz a kérdésedre az, hogy ha pl 100ezer ember dolgozik közmunkán és egy éves szerződést kapna akkor az 100ezer ember évente de ha évente ötször kapsz szerződést mint én is tavaly akkor az már 500ezer ember ami jól mutat a statisztikában, hogy fél millió embernek adott munkalehetőséget az állam egy év alatt és ezzel lehet hencegni az únióban...főleg, ha cserélgeti a 100ezer főt 2-3 havonta másik 100ra akkor meg is forgat egy évben 500at és mehet a dínom-dánom hogy milyen királyok vagyunk....lehet kampányolni, hogy jobban élünk mint 4 éve. 2015ben már 3kg kenyérrel vehetek többet vagy egy doboz cigivel...
2015. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!