Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kárpátalján élek, és magyarors...

Kárpátalján élek, és magyarországon szeretnék munkát vállalni, de ehhez szükségem lenne egy állandó lakcímkártyára. Tud-e valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ennek hallatára mindenki megijed, de természetesen bármilyen nyilatkozatot, szerződést aláírokamiben kijelentem, hogy semmilyen körülmények közt nem tartok igényt semmire.Legjobb lenne Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, de mégjobb határmenti övezetben, hogy ne legyen messze, ha ügyeket kell intézni.

2015. febr. 16. 19:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ideiglenes lakcímmel nem tudsz munkát vállalni?

Vagy ez most lehet, hogy durva, de átjönnék egy kis tőkével, bejelentkeznék egy munkásszállóra - így lesz lakcímed - és kaphatsz munkát. Vagy olyan albérletet találni, ahová ideiglenes lakcímmel bejelentkezhetsz.

2015. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ideiglenes sajnos nem jó, állandó kellene
2015. febr. 16. 20:40
 3/22 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel? A faxbukkon egy csomón árulnak. Szabolcsba, a határhoz közel a táposok 50ezerért jelentenek be, Bp.-n valamivel olcsóbb.
2015. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%
Szép, még azt a kevés lehetőséget is elvennéd a magyar emberek elől, ami akadna. Van itt is elég munkanélküli.
2015. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
szerencsétle négyeske, ki a faxxnak kel a xxaros 70- 80ezer ft., amit szabolcsba adnak?
2015. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, van olyan lehetőség, hogy pénzért csináltatnak, de azért itteni fizetéshez mérten az két három havi úgy, hogy nem veszel semmit, ha sok pénzem lenne, természetesem megtenném.
2015. febr. 17. 10:47
 7/22 A kérdező kommentje:
A másik kommentelő véleménye meg abszulut nem helytálló, mivel munka az van bőven magyarországon, csak az nem dolgozik a ki nem akar, a munkanélküliek többségét pedig romák teszik ki
2015. febr. 17. 11:06
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

"A másik kommentelő véleménye meg abszulut nem helytálló, mivel munka az van bőven magyarországon, csak az nem dolgozik a ki nem akar, a munkanélküliek többségét pedig romák teszik ki"


Ebben nagyon tévedsz, nem vagyok roma, de még sincsen normális állásom, nem tudom hol az a bő választék, mert nemhogy bő, konkrétan semmilyen sincs, pedig nem válogatok, egy árufeltöltői is jó lenne, ehelyett 65ért gürizek és nyelem a szívatásokat közmunkán, már több, mint egy éve.

2015. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, jártál már Magyarországon? Hol van itt munka dögivel? Szerinted, ha itt annyira bővelkedünk az üres álláshelyekben, akkor miért mennek el innen is sokan nyugatabbra munkát vállalni?

Ez egy baromság, hogy „az nem dolgozik, aki nem akar” nagyon nehéz munkát találni és az is leginkább ismerősökön keresztül lehetséges. Sokaknak, akik dogoznának, manapság tényleg csak a közmunka jut, ha nincs protekció és ez nem a „nem akaráson” múlik.

2015. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát igen ez a baj, hogy nem biztos hogy abban a faluban vannak munkahelyek, ahol te élsz, én pl az interneten keresgélek, ott van több száz, több interjúm is volt 120-130 ezerért már kaptam volna állást Szabolcsban is, de mindegy, nem vitatkozásra nyitottam ezt a fórumot
2015. febr. 17. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!