Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25 év alatti tartós munkanélkü...

25 év alatti tartós munkanélküli fiatalok?

Figyelt kérdés
Szüleim nem hiszik el, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki értelmes munkát nem kap. Ismerek olyat, aki 2 éve nem dolgozik. Ti mióta nem találtok munkát, mikre jelentkeztek, milyen sikerrel?
2015. febr. 19. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

25 év felett is vagyunk páran.Én 36 éves nő vagyok,két szakmám van és érettségim.Pontosan 1 éve nem dolgozom.

Jelentkeztem már mindenfajta munkára.

Egy hónapja viszont önéletrajzot se tudtam küldeni sehová,nincs is munka.

Most ottlakásos munkákat keresek,mert itt csak nyomor van!

2015. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jackson666 ***** válasza:

Én 24 vagyok elküldtem már vagy 60helyre az önéletrajzom behivtak 2 állásinterjura azt mondták értesitenek de semmi.

2 és fél hónapja vagyok munkanélküli és ez maga a földipokol.. egy utolsó csicska retkes munkát nemkapok ami legalább minimálbért fizetne. hogy éljen meg igy az ember se segély semmi..nincs meg a 365 nap.. az ember mennyel koldulni? Vagy mi ? Életerős 2 szakmával jogsival autóval rendelkezem igényes ápolt vagyok. Ha tudom hogy kitörölhetem a szakmával a seggem amiért 5 évet tanultam akkor inkább hagyom tanulok inkább nyelvet is kimegyek külföldre mert ebbe az országba csak vegetálni lecsúszni lehet..nemvagyok pályakezdő sem mert volt több munkahelyem. Nem csak te vagy igy az országban kb a fiatalok 50% igyvan. És akkor csodálkoznak mennyi a megélhetési bűnözés...

2015. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 jackson666 ***** válasza:
25%
Orbán inkább közmunka programot hoz létre.. pedig a stadionok árábol meg a luxus autók árából lehetett volna normális munkahelyeket létrehozni. De az nemkell. Helyette menjenek árkot pucolni 47 ezerért mert ez a módi.
2015. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó. voltál közmunkán? tudod hogy megy, hogy ennyire tájékozott vagy? könnyebb a TV baromságokat ismételgetni, és nem vagyok egyik párt tagja sem, de a butítást nagyon utálom
2015. febr. 20. 13:39
 5/5 jackson666 ***** válasza:
Igen voltam már. És valószinü ott kötök ki megint.
2015. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!