Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresés közben találtam...

Álláskeresés közben találtam rá erre a hirdetésre, tudnátok segíteni? Ez szerintem eleget mond: Váci út 187.

Figyelt kérdés

Jelenleg én is munkát keresek, eddig nem valami sok sikerrel, ezért örültem, hogy végre visszaírtak, és állásinterjúra mehetek. De mivel cég neve nem szerepelt a hirdetésben és válaszban sem, rágugliztam a levél írójának nevére, és egy kérdésre lyukadtam ki itt ( http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Eléggé lejön a hozzászólásokból, hogy jobb nem is elmenni oda. Inkább olyanoktól kérdezném, akik már tényleg voltak ezen az „állásinterjún”. Mennyire erőszakosak, ha hajlandó vagyok végighallgatni őket, akár csak kíváncsiságból, ugye nem kényszerítik ki belőlem minden gátlástalan eszközzel, hogy elvállaljam a munkát? Miről beszélnek ezen a találkozón?

A válaszokból szintén úgy tűnik, ez nagyon a munkák legalja. De olyanra is kíváncsi lennék, aki tényleg dolgozott ezen a helyen (vagy volt ilyen ismerőse). Mi volt a feladata? Csak telefonos munkáról van szó? Az interjúban kereskedelmi asszistensi és értékesítési munkatársi beosztás szerepelt, én ezt kettőt külön munkakörnek vettem. Mennyi idő után hagyott fel vele? Átverés, ne vedd komolyan, ezt írta mindenki oldalakon keresztül. De miért tartjátok annyival rosszabb munkának ezt, mint ha mondjuk egy boltban kellene eladnotok? Én nem kételkedem, csak kíváncsi vagyok.


Hétfőn lenne időpont, amire elmehetnék, az én emberem nem volt olyan kedves, nem írta le a megközelítést, még azt se, hogy üzletis ruhában menjek. Örülnék, ha addig válaszolnátok, hogy tudjak dönteni. Köszönöm.



2015. febr. 19. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Engem is be akartak fűzni. Aztán utánajártam, és nem mentem el. Neked sem javaslom.


Ezekkel mind az a baj, hogy egy szar átverős terméket kell eladnod olyan embereknek, akiket át tudsz verni. És aztán ha nem megy, nem kapsz jutalékot. Valahol olvastam, hogy valaki 3 hónap alatt keresett ilyennel valami 7000 forintot..

2015. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Zepterrrrrr
2015. febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

"Ezekkel mind az a baj, hogy egy szar átverős terméket kell eladnod olyan embereknek, akiket át tudsz verni."


A zepter nem szar, nem átverés. Ellenben drága, az igaz. Tized áron én pl. szívesen vennék tőlük sok mindent, tehát a minőséggel nincs baj, csak számomra megfizethetetlen.

2015. febr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En evekkel ezelott voltam naluk allasinterjun. Beszelgetes nem volt, helyette be kellett ulnom egy eloadasra ami egy levegotisztitorol szolt. Aztan utana beszelgettem rola egy lannyal, aki nem volt vmk kedves es szimpatikus, de annyira gaz sem. Kiderult, hogy nem leszek bejelentve es kizarolag jutalekos alapon dolgoznak.

Tehat annyiban mas, mint egy bolti elado, hogy nincs fix fizud. Ha nem vagy eleg ugyes, egy forintod sem lesz.

Nekem az lett volna a dolgom, hogy elhivok embereket erre az eloadasra amin en is reszt vettem.

Baromi draga termekeik voltak. Nem tartottam rossznak, csak megfizethetetlen sokak szamara.

Egy volt kolleganom (egy bolti elado...) dolgozott naluk. Azt mondta, jol keresett de mar nem birta a gyomra. Idos embereknek adtak el hitelben cuccokat, kamuztak osszevissza.

Hat en ennyit tudok rola. Eroszakkal nem tudnak ravenni semmire. :) Ha kivancsi vagy, menj le. De akkor mar erdemesebb mashol ertekesito lenni. Amugy meg nem volt ketfele munka, csak egy.

2015. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek!


Kedves 4-es! Arról nem tudsz semmit mondani, hogy milyen módszerekkel dolgoztál volna a telefonnál? Az is ilyen átverős? Az előadáson csak nézőként lettél volna ott, vagy ott is neked kellett volna rábeszélni az embereket vásárlásra? Írhatsz privátban is nyugodtan.

2015. febr. 20. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!