Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A frissdiplomás programokra...

A frissdiplomás programokra nagyon nehéz bekerülni?

Meglátásom szerint nagyon sok embert hívnak be állásinterjúra és ha valakit behívtak attól az esélye még nagyon alacsony. Pl. Tesco frissdiplomás program, K&H frissdiplomás program.

#frssdiplomás
2015. febr. 20. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom ez pontosan mi de gyakornoki programra elég könnyű bejutni. Pláne olyan helyre ahol keveset fizetnek. A tapasztalatok megszerzése után pedig sokkal könnyebb normálisan fizető állást találni.
2015. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Tesco gyakornoki programba elég nehéz bekerülni.

A mi "évfolyamunkon" 3500 jelentkező volt, alig 10-en kerültünk be.

2015. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"A Tesco gyakornoki programba elég nehéz bekerülni. "

És ott legalább jól fizetnek? Mert van ahova jóval könnyebb, viszont fizu az épp csak minimálbér feletti. De önéletrajzban jól mutat és jóval könnyebb utána normális állást találni.

2015. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
300e br.- a gyakornoki bér.
2015. febr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen munkakör? Milyen tanulmányokkal? br. 300 ezer az már szép fizu.
2015. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen munkakör?

Gyakornoki...

Milyen tanulmányokkal?

Attól függ melyik osztályra. Pénzügyre, beszerzésre gazdasági (bármilyen) diplomával.

A többi pozícióba nem volt megkötés, csak az, hogy diploma legyen

2015. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem csoda a túljelentkezés :)
2015. febr. 21. 23:36