Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kb. mennyi fizetést kaphat...

Kb. mennyi fizetést kaphat egy multinál frissdiplomás vagy karrierprogramban résztvevő, közgazdasági diplomával?

Figyelt kérdés

Kérem azok válaszoljanak, akiknek tényleg van erről valami fogalmuk.


Kifejtős válaszokat is nagyon szívesen olvasnék, mert ugye ez a területektől is függ.


Köszönöm. :)



2014. aug. 27. 02:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesconál a frissdiplomás gyakornoki program bruttó 300,000 ft-os fizetéssel fut 1 évig.
2014. aug. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Olyan sok?
2014. aug. 27. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Biztos.


Hogy mi a sok pedig relatív.

2014. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
btw nem csak biztos, de publikus is, benne van a program tájékoztatójába.
2014. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És mit gondolsz más helyeken is megkapnak ennyit?


Lehet a tájékoztatóig akkor nem jutottam el, mert még nem jelentkeztem, vagy nem tudom akkor miért nem találtam.

2014. aug. 27. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem kellett jelentkezni, osztogatták minden állásbörzén..


Auchan kevesebbet fizet és igazából nem is túl jó a programjuk a saját elmondjásuk alapján, Liddle/Aldi kicsit többet, de nekik igazából nem "programjuk" van hanem bekrnak a mélyvízbe melózni gyakornoki program címszó alatt aztán vagy sikerül megszoknod vagy nem.


Coca coláról tudom még, hogy jó a programjuk és több is a bérezés. De egy volt osztálytársam is egy ilyen gyak programba van egy logisztikai cégnél, ő 350 felett keres.

2014. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja értem, én nem voltam állásbörzén, akkor azért nem találtam. És esetleg olyan multikról tudsz valamit, mint pl. a MOL, Britsh Petrol, Bosh, Electrolux, meg olyan helyek, ahol közgáz diplomával el lehet helyezkedni?
2014. aug. 27. 19:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Közgáz diplomával mindenhol el lehet helyezkedni, lévén minden multi kényszer-kelletlen tart pénzügyi osztályt, kalkulálniuk kell befektetéseket / kiadásokat, könyvelniük kell, stb...
2014. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, csak a fenti kérdés alapján érdekelni, hogy hol mennyit kapnak általában...
2014. aug. 27. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!