Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetek Francia Idegenlégiós?

Lehetek Francia Idegenlégiós?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves vagyok, középiskolás. Nem megy jól a tanulás, azt tervezem hogy ha befejeztem az iskolát vagy kirúgnak előtte elmegyek a légióba. Szemüveges vagyok, de azt előtte megműttetném. Viszont gerincferdülésem van, de sporttól izmos. Igazából az a kérdésem, hogy gerincferdüléssel és úgy egyébként mennyi esélyem lenne?

2015. febr. 23. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Feküdj le aludni kisfiú, reggel iskola!
2015. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz.

Én is francia idegenlégiós vagyok, és a múltkor mondta százados, hogy "Garcón, ahonnan te jössz, nincsenek amarra fiúk izmos gerincferdüléssel? Kellene pár legény ide".

Azóta ezen pörgök, honnan hajtok fel per srácot. Ha érdekel, írjál rám.

2015. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy meg eljössz Strasbourgba és elmondják, meg van pár információs iroda is egyéb városokban.

2015. febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Legion Etrangere válasza:

Nem jó kérdés, a felvételedről francia katonaorvos dönt.

Az esély bekerülni 1:15 kb, gondolkozz a fejükkel.

Próba szerecse, itt senki nem fog tudni biztos választ adni, de ha meg se próbálod akkor bánni fogod később.

2015. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!