Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez mennyire lehet...

Szerintetek ez mennyire lehet "gyilkos" meló?

Figyelt kérdés

[link]


Van olyan rossz és monoton mint a szalag mellet állni vagy azért ez közel sem olyan vészes?



#munka #csomagolás #túlmonoton
2015. febr. 23. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:

kb. ugyanolyan

még a leírásban is benne van: " monotónia tűrés"

2015. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké, csak az kb minden második fizikai munkánál fel vna tüntetve, sőt még sok "irodaibb"-nál is.. azért nem mind1, hogy egy csavart kell meghúzni egész nap megállás nélkül, mert az sok ember mentálisan el sem képes viselni, vagy azért valami monoton, de nem egy gépet helyettesítő ember konkrétan
2015. febr. 24. 00:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Monoton munka, és pörgős. Dolgoztam ilyen helyen, és a gyári szalagmeló is monoton, de ott legalább ül az ember ha olyan a szalagmunkája, és nem áll napi 8-9 órát folyamatosan.
2015. febr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy embertpróbáló munka,mert eddig 2 főt alkalmazott a cég,és 32 millió Ft-os bevételt ért el.Szerintem a csomagológépet kell tölteni,kezelni,dobozolni,pakolni a gép sebességétől függően.
2015. febr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! ha végig állni kell, akkor csak ha az életem múlna rajta vállalnám el, mert azt a derekam sosem bírta (persze ha közben mászkálni kéne jobbra-balra az teljesen más történet)
2015. febr. 25. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!