Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaptam egy levelet az Allianz-...

K.era kérdése:

Kaptam egy levelet az Allianz-tól. Állást kínálnak. Még nem beszéltem velük. Tartós munkanélküli vagyok. Merjek belevágni?

Figyelt kérdés

#Allianz állás
2015. febr. 25. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Ha van hozzá kellő képesítésed vagy ők beiskoláznak rá ha arról van szó, és hosszútávú lehetőség akkor érdemes meggondolni mert az ilyen cégek jól is fizetnek, és ha esetleg más munkát vállalnál a későbbiekben akkor jól mutat az önéletrajzodban. Meg gondolom a munkaügyi központ ajánlja neked, akkor azt kötelező vállalnod ha csak nem találtál mást, így így nagyobb esélyed van hogy felvesznek, meg szerintem beiskoláznak rá.


Egy haverom is így került egy biztosítóhoz de nem tudom pontosan hogy hová, és őt is beiskolázták gyorstalpalóra meg bejárt gyakorlatra meg pár órát dolgozott is, és azért is kapott valamennyi pénzt. Én a helyedben felhívnám őket, és beszélnék velük, veszíteni valód nincs, meg ha fiatal vagy és teheted még mindig válthatsz.

Ebbe a világba mindent el kell vállalni és kitudja hová visz az élet.


Én is egy multi üzletben kezdtem árufeltöltőként és pénztárosként, és a vége az lett mivel volt érettségim kaptam tőlük egy ajánlatot igaz messzebbi üzletbe de cserébe beiskoláztak és logisztikai irodába kerültem át ami jobban fizet, és sokkal nyugodtabb a légkör, nincs ide oda rohangálás, nincs az hogy egyik percben pakolok másik percben a pénztárnál húzom le a termékeket. Ez leginkább agyilag készített ki mert agyilag még máshol járt az eszem sokszor és volt amikor a főnököm megkért hogy tegyem ki az ártáblákat és annyira nem voltam még átállva arra hogy totális hülyeségeket raktam ki oda ahová nem kellett volna :D Persze csak röhögtek rajtam, jó helyemvolt ott is csak agyilag lezsibbasztott :D

2015. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Ha az a feladatod, hogy felkeresd az ügyfeleket és biztosításokat köss velük (rábeszéld őket), gyanús, hogy MLM-es munka. Ha van hozzá érzéked és hamar belejössz, akkor megéri, de van, hogy ráfizetéses vagy nagyon keveset hoz.

Így, hogy nem írtál konkrétumot, hogy mi lenne a feladat, nehéz mit mondani.

2015. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Vállalkozóként kellene végezned, ez biztos!
2015. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne vágj bele!
2015. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 w8 válasza:
Butaság. Az Allianz soha nem működött MLM rendszerben.
2015. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!