Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan legyek filmsztár...

Hogyan legyek filmsztár Amerikában?

Figyelt kérdés

Már kicsi korom óta erre vagyok ráállva, hogy filmszínésznő akarok lenni Hollywoodban, most 14 vagyok. Nem akarok itthon színészkedni, mert itthon alig vannak filmek meg sorozatok, és nem is akarok lefeküdni Andy Vajnával, hogy bekerüljek valahova.

A másik bajom, hogy nem látom sok értelmét az itteni színisuliknak sem, mert egy csomó színész elvégezte már a színműt, mégse lettek híresek, szóval ez szerintem az iskola hibája.

Szeretnék eljutni Amerikába, de hogyan kezdjek neki? Angolul tanulok, olvasok színészetes könyveket meg életrajzokat, de mit lehetne még? Most megyek gimibe, de szeretnék érettségi után azonnal kimenni, hogy még legyen esélyem.

Előre is köszi a tippeket!



2015. febr. 26. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem elég hozzá a tudás, ehhez tehetségesnek is kell lenni, és szerencsésnek is. De mondjuk megtanulni perfektül angolul nem lenne hátrány. Az a gond ha nem ott nősz fel a kiejtésed sosem lesz tökéletes.
2015. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eljutni könnyen eltudsz, repülőjegy, ESTA, meghivólevél meg egy kis költőpénz. Az, hogy színésznő legyél, már keményebb dió. Valami olyat kell csinálnod, amire felfigyelnek, ami különleges, ami csak te vagy stb. de persze ehhez is kell valaki, aki olyan körökben mozog. Említetted Andy Vajna-t, nem hülyeség vele kapcsolatba lépni, ő egy olyan személy aki talán tud segíteni. Valaki mindig kell aki segít, aki benyom valahova, ez máshogy nem megy. Nem akarlak elkeseríteni, de én dolgoztam pár évet az egyik filmgyártónál Amerikában, elég sokan voltunk európaiak, de magyarok kevesen, színészek között pedig egyet nem láttam, ettől fügetlenül lehet hogy volt.
2015. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!