Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún, angol nyelvű...

Állásinterjún, angol nyelvű beszélgetésnél miket szoktak kérdezni?

Figyelt kérdés
társalgási szintű nyelvtudást kérnek, HR asszisztens állás.
2015. febr. 27. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hobbi volt többször is. Arról mindenképp tudj beszélni. Ha nincs különösebb hobbid akkor is találj ki valamit.


A hobbi az pont azért jó téma, mert ha még arról se tudsz angolul csevegni akkor baj van.

2015. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ahogy utána olvastam, sokféleképpen szokták érteni a társalgási szintet.

Hobbiból felkészülök, köszi! :)

2015. febr. 27. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem általában az önéletrajzomat szokták végigkérdezni angolul. A szokásos állásinterjú kérdések bármelyike történhet angolul, tehát miért érdekel ez az állás, mit szeretsz csinálni a szabadidődben, beszélj magadról stb. Sőt, tőlem egyszer nyelvi interjún megkérdezték, hogy mit csináltam tegnap és hogy hogy néz ki az udvarunk. Mondta is utána a srác, hogy az volt a célja, hogy olyan kérdéseket tegyen fel, amire tuti nem magoltam be a válaszokat, mert a konkrét nyelvtudásomra volt kiváncsi.
2015. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
bármi lehet, általában a dögunalom "mesélj az előző munkahelyedről" téma, amin már magyarul egyszer végigmentetek...szerencsére nálam már leszoktak az angol tudásom teszteléséről, ki is röhögném az illetőt...a mostani állásom interjúja is csak azért volt angol, mert a főnök is az
2015. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vicces, mivel kint éltem évekig, és az összes eddigi munkahelyemen angolul kellett kommunikálnom. De ennek ellenére általában tesztelik, nem hiszik el az önéletrajz alapján. Nekem egyetlen egyszer hagyták ki, amikor egy belsős interjún voltam. Ott mondta is a srác, hogy nem látja értelmét, mivel nem tudnám ellátni a jelenlegi pozíciómat, ha nem tudnék angolul.

Sőt, nekem olyan is volt, hogy a fejvadász pofátlanul kijelentette, hogy mivel 10 éve éltem Londonban, azóta simán el is felejthettem már a nyelvet...

2015. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!