Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát érdemes keresnem...

Milyen munkát érdemes keresnem Angliában?

Figyelt kérdés

Kb 2 nap múlva költözünk ki a párommal, és én kicsit nehezebb ügy vagyok a munkakeresés szempontjából. Jól beszélek angolul, igaz majd rá kell állni az angolos kiejtésre, de remélem hamar beletanulok abba is. Viszont a legmagasabb iskolai végzettségem csak érettségi, szakmám nincs, mert egyből elkezdtem iskola után dolgozni, először mint titkárnő, majd mint telefonos ügyfélszolgálatos.

Talpraesett vagyok illetve nem tartok attól ha "házaló" módszerrel kell állást találnom, csak érdekelne, hogy miben érdemes gondolkodnom és milyen lehetőségeket kell keresnem.

Köszönöm előre is! N/20


2015. febr. 27. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdem azzal, hogy a magyar érettségi semmit nem ér kint.

Így te neked csak annyi előnyöd van, hogy tudsz angolul. Ezért válogatni munkaügyben felesleges. Tanácsolom, hogy bármilyen munkát vállalj el amire felvesznek, legyen az takarítás, hoteltakarítás, vagy pubokban mosogatás, vagy próbálkozz mekivel. Kezdésnek jó, és lesz legalább egy angol munkareferenciád. Később amikor már a füled is hozzászokott az angol beszédhez, és van már angol referenciád, na akkor válogathatsz és gondolkodhatsz, hogy mit dolgozz.. De addig örülj ha viszonylag hamar kapsz munkát. Én sok sikert kívánok, és kitartást. Fél talán 1 évig nehéz lesz, de később jó lesz a munka is..

2015. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. febr. 27. 17:05
 3/4 goaus ***** válasza:
Szerintem callcenteresnek, eladónak, vendéglátásban érdemes első körben próbálkozni.
2015. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is! :)

Egyébként elírtam,nem 2nap hanem 2 hónap múlva költözünk :)

2015. febr. 28. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!