Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki valamit az olx en...

Gery800 kérdése:

Valaki valamit az olx en hirdetett londoni munkarol? Egy bizonyos Csáki Beatrix es Molnár Erika hirdetnek mindenféle munkát Londonba Budapest van megadva címnek!

Figyelt kérdés
Annyit tudok már hogy aki kint intezi a dolgokat őt Pásztor Lórántnak hívják! Esetleg valaki ismeri őket vagy tud roluk valamit? Jót/ rosszat?
2015. febr. 28. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha OLX-en keresel munkát, tök mindegy, hogy London vagy Mo., az mindenhol az aljamunka lesz.
2015. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok kivancsi hogy hol van alja munka hanem hogy esetleg talalkozott e mar valaki azokkal az emberekkel akiket kiirtam! De azert koszi a valaszt! En is tudom hogy mi folyik Magyarorszagon es Angliaba csak nem mindegy mennyi penzert csinalod az alja munkat!!! :)
2015. márc. 1. 06:52
 3/3 Herceg Tamás válasza:
Én sajnos ismerem őket! :-( Nagyon csúnyán átvertek.Kicsaltak Angliába.Már az eleje rosszul kezdődött.Több órát vártam rájuk a Luton reptéren! Elvittek egy szállásra ahol sem fűtés,sem meleg víz nem volt! El vették több száz fontomat és azt mondták munkát keresnek nekem.Majdnem 1-hónapot voltam kint,fel éltem az összes pénzemet,mivel hetente kell fizetni a rentet.(bérleti díj) Folyamatosan hívtam őket,de csak hitegettek,hogy keresnek munkát!Majd az utcára kerültem és az állomásban aludtam.A konzulátus segített haza jutni! Nagyon rossz érzés volt egy idegen országban hajléktalanként kint élni az utcán.Nem mertem az állomást elhagyni mert féltem hogy el tévedek.Szégyellem,de bevallom koldultam,mert éhen haltam volna. Ezek csalók! Senki ne foglalkozzon velük.Engem Molnár Erika Közvetített ki! Nem hazudok a telefonszámát is tudom! 06202614475 Aki meg kint van Angliában Pásztor Lóránt! Már híre van a Facebookon is! 447857423968
2015. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!