Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki tud olyan oldal (akat)...

Valaki tud olyan oldal (akat) t amivel lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Böngészgettem a neten, hogy milyen pénzkeresős oldalak vannak de sajnos csak olyat találtam amivel nem érdemes foglalkozni vagy éppen be kell fektetni (amit nem merek bevállalni) vagy kamu oldal volt. Valaki tud esetleg ajánlani olyat amivel lehet keresni naponta kb. 4-5000ft-ot? Lehet PTC oldal, lehet kérdőíves oldal vagy bármi egyéb.

2015. márc. 1. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
vatera.hu
2015. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A vatera.hu licitálós apróhirdetés oldal.
2015. márc. 1. 11:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem fogsz olyat találni, amibe nem kell befektetni, és érdemes vele foglalkozni...
2015. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy érdemes csak biztosan vannak ilyenből is kamu oldalak és ha egy kamu oldalba befektetek akkor ott csak bukás van. Ezért nem merem bevállalni.
2015. márc. 1. 12:28
 5/15 anonim ***** válasza:

napi4-5e! Álomvilágban élsz.


tanulj meg programozni és akkor elérhető akár otthonról is a 4-5e/nap (vagy több)


Reklámnézésért senki sem fog ennyit fizetni, mert nem vagy potenciális vásárló, azaz pénzkidobás rád költeni a reklámot!

2015. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Én a jobboldalt ajánlom most.
2015. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
én tudok ilyet. bár 4-5 majd idővel
2015. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Írnál róla, hogy hogy működik és egy linket?
2015. márc. 1. 14:49
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Ne csábulj el senkinek. Aki neked azt ígéri hogy pénzt fogsz keresni a "pénzkeresős" oldalakon az hazudik. Ezek arról szólnak hogy másokat beléptess magad alá.
2015. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Én egy PC játék viszonteladói oldalt használok. Havi 5000 ft vagy afelett keresek, ha gondolod írj rám és küldök linket, meg egy bemutató diasort, amit készítettem hozzá.

De olyan amiven napi 4-5 ezret keresel, nincs, olyan van, amivel havi pár ezret kereshetsz napi 1-2 óra munkával esetleg.

Ennél többhöz már majdnem napi 8 órában kell dolgozz, mint egy rendes munkánál :)

2015. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!