Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek nincs diplomája az el...

Akinek nincs diplomája az el is felejtheti hogy valaha életébe kiléphessen a havi nettó 100-130ezer Ft alamizsnából való feszengésből?

Figyelt kérdés
Tudom persze, a diploma se garancia semmire, de anélkül esély nincs arra hogy valaki európai emberhez méltó életet élhessen Magyarországon?
2015. márc. 5. 15:54
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá úgy hogy tényleg nulláról indul.
2015. márc. 5. 15:56
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Jól látod. De ma már egy diploma megszerzése igazán nem nagy ügy, egy főiskolát átlagos képességekkel kényelmesen el lehet végezni akár estin.
2015. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sincs, és ennél többet keresek. A szakértelem többet számít a papírnál.
2015. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 schocko ***** válasza:
43%
Hogy neked dolgozzanak nincs szükséged semmilyen diplomára...a leggazdagabb emberek között sok diploma nélküli van...diploma akkor kell, ha másnak akarsz dolgozni...
2015. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

nem feltetlenul de nagy altalanossagban igaz hogy diploma nelkul nehezebben boldogulsz mint diplomaval.


Nyilvan most majd sorjazni fognak az ilyen-olyan peldak, de az atlagon mit sem valtoztat.

2015. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
48%

Olyan állást kell találnod, amihez nem kell diploma és többet fizet 110-130 nettónál. Azért bőven van ilyen.


Vagy ha már van félretett pénzed, akkor befektetheted, hogy még több pénzt hozzon.

2015. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

#6


mondj már példát az "ilyen " állásokra?

2015. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

" Vagy ha már van félretett pénzed, akkor befektetheted, hogy még több pénzt hozzon."


Nem tudom ez kinek mennyire adja magát, de az is egy jó befektetés ha ebből a pénzből értelmes szakmát, nyelvet tanul, vagy akár diplomát szerez.

Diplomával jóval több a lehetőség ez kétségtelen.

2015. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem az számít, hogy diplomája van e az emberhez, hanem az, hogy ért e olyan dologhoz, amire van piaci kereslet.
2015. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%

Nekem van diplomám,de közalkalmazottként ennyit se kapok :(

Szerinem nem diplomafüggő.

2015. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!