Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki 250. 000ft nettó...

Ha valaki 250. 000ft nettó felett keres annak nem éri meg külföldre kimennie dolgozni?

Figyelt kérdés
Spec robothegeszető programozóra gondoltam.
2015. febr. 23. 17:35
 1/6 A kérdező kommentje:
úgy értem arányaiba nem keres annyival többet mint amennyivel drágább kint az élet ?
2015. febr. 23. 17:36
 2/6 TamásTóth ***** válasza:
100%

Aki ennyit keres, annak nem gond az élet itt sem és külföldön sem lenne az, innentől kezdve preferencia kérdése, hogy ki hol szeretne élni.


Még annyit, hogy karrier építés miatt 0,5-1.5 évre érdemes lehet kimenni külföldre dolgozni csak a kihivás miatt. Aztán még késöbb is el lehet dönteni, hogy M.O-n képzeled el a jövöd vagy nem.

2015. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
voltam fél évet japánba yaskwa motoman-nál
2015. febr. 23. 17:41
 4/6 TamásTóth ***** válasza:
100%
Hát akkor eltudod dönteni, hogy szeretnél-e külföldön élni/dolgozni vagy nem? Ez a te személyes döntésed és pénzügyileg szinte mindegy hogy M.O-t vagy a külföldöt választod (mindkét helyen jól fogsz élni)
2015. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
változatosabb projektek miatt, tapasztalatszerzésnek akkor is megèri. Sokan ha világot látnak, nem lesznek olysn begyepesedettek.
2015. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt sikerult kiragadnod a becsi magyaroknak szolo kerdesbol?...
2015. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!