Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lehet a baj az velem, ha a...

Mi lehet a baj az velem, ha a Tescoba sem hívnak be?

Figyelt kérdés
Éjszakai árufeltöltőnek jelentkeztem, fiatal férfi vagyok, kereskedelmi végzettséggel valamint érettségivel, holott általános iskola az elvárt végzettség ehhez a munkához. Pár éve még csak a kereskedelmi végzettségem volt meg, jelentkeztem mindenfélének, sosem kerestek, most érettségivel ugyanez. Egy volt lány osztálytársam persze kellett (sokáig ott volt, de már nem ott dolgozik). Mindketten pályakezdőnk voltunk akkor, én bolti eladóként még most is az vagyok. Bizonyára az is számít, hogy ő helybeli, nekem meg 20km busszal, de azért egy ekkora cégtől kinézem, hogy nem problémázik a bejáráson meg a bérleten. Két éve nem dologozom.

2015. márc. 10. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
szivebben vesz fel képzetlent. a képzettől fél, hogy kiturja. próbáld ki h eltitkolod a képzettséged mond azt hogy eddig is csak árúfeltöltő voltál máshol.
2015. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

írj egy önéletrajzot, és töltsd fel mondjuk a jobline-ra!

állíts be keresőfeltételeket és naponta jönnek majd az ajánlatok.

Azokra tessék mindre jelentkezni!


Előbb, utóbb behívnak majd!

2015. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen a te hibád, legalább 100-an jelentkeznek egy árufeltöltői állásra és nyilvánvalóan akinek van tapasztalata az egyértelmű előnnyel indul.
2015. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 - Nem tudom mi értelme lesz így, kitöröltem minden megadott végzettséget a Tesco Karrier oldalán, csak általános iskolát jelöltem meg mint végzettség. Így jelentkeztem egy árellenőr állásra, egy-két hónap múlva meglátjuk mi lesz.

#2 - A Profession.hu-n fent van az önéletrajzom, eddig senki sem keresett onnan. Hírlevelet nem állítottam be, amilyen állásokra alkalmas lehetnék, azokat 100%-ban munkaerőközvetítő/kölcsönző cégek teszik ki. Ezektől meg írtózom, levesznek a pénzemből, meg nem tudom hol a konkrét gyár, mert ugye csak gyári munkát hirdetnek. Vidékiként nem mindegy a buszok miatt.

2015. márc. 10. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:

na igen ezekkel a fizetősőkkel vigyázni kell.

Én próbavásárlónak jelentkeztem aztán sose hivtak.

Majd jött egy email, próbavásárló képző tanfolyamot inditanak 5000 Ft-ért. Nem mentem el. Pedig ha elmegyek, lehet, hogy olyan jó próbavásárló lettem volna utána, hogy csak na!

2015. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5/


A próbavásárlást nem tudod főállásként csinálni. Annyit nem tudsz keresni vele, így csak mellékesnek jó. Mondjuk havi 20.000Ft összejön vele, esetleg 30.


Ha akarod privátban ajánlok olyan céget amelyik korrekt, de csodát ne várj, ez is munka, és nem fizet túl jól...

2015. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja hát ha munka, akkor nem érdekel.

Én csodával akarok pénzt keresni és jó sokat.

2015. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, pár napja megkaptam a választ a Tesco-tól: természetesen nem kellek. Befejeztem, többet ide nem jelentkezek, a Tesco meg én nem illünk össze valamiért.
2015. máj. 1. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!