Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kényelmes, de jól...

Milyen kényelmes, de jól fizető munkákat tudtok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 14:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ezt csak az mondja akinek nincs s mindenfélét hisz ez ügyben.
2015. márc. 10. 16:43
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem van. De nekem kényelmes.
2015. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Álmodik a nyomor :)
2015. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A kényelmes mindenkinek más.

Nekem amúgy eszembe se jut, hogy kényelmes = nem kell dolgozni.


Engem például lehangolnak a sötétített ablakos, a nap fényét kizárós, mesterséges megvilágítású, mesterséges szellőztetésű (ezzel együtt télen túl meleg, nyáron esetleg túl hideg és kicsit mindig fülledt, levegőtlen, büdös) irodaházak. (A könyvtárak is ilyenek, nagyon jól ismerem. :/)

Továbbá tudok én sokat ülni... de akkor, ha félóránként-óránként felállok, járok egyet, iszom egy pohárral óránként majd ennek nyomán WC-re járok, kinyitom az ablakot (télen-nyáron), beengedem a friss levegőt, beengedem a napfényt.

Máshogy elpárnásodnak a lábaim, kiég a szemem a képernyőtől, nyűgös leszek a túl sok mesterséges körülménytől.

Esküszöm eddig jobban tetszenek diákmunkán a csomagolós munkák, ahol egész nap mozog az ember, kellemes hűvös van, nincs képernyő merev bámulása stb.


Én kényelmesnek olyan munkát hívnék, ahol kell gondolkozni, de nem kell minden nap kitalálni valami újítást, ahol járkálni, netán vezetni kell.

Ülő munka jöhet, de legyen mozgolódás.



Szóval kinek mi...

És igen, kényelmesen is lehet dolgozni.

2015. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Javaslom a közmunkát. Direkt neked találták ki. Általában 5 ember nézi, ahogy a 6. dolgozik. Elég kényelmes.
2015. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Állva nézik, vagy ülve, esetleg heverészve?

Sokat állni nem kényelmes.

2015. márc. 11. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!