Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munka honnan lehet...

Külföldi munka honnan lehet sejteni hogy nem átverés?

Figyelt kérdés
Lenne most egy munka. Az egyik ottani dolgozóval beszélgetek pár hete ő irja hogy lehet menni. De a fönökkel kb 3x beszéltem. Nemis tud rólam semmit. De akár már holnap mehetnék. Szàllást a fizetésböl vonja. De gyanus nekem hogy csak igy kezdhetnék?
2015. márc. 15. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

"Szàllást a fizetésböl vonja"


Ez így alapból nem szabályos. Ha kimész, nagyon ráfaragsz...

2015. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

okulj ebből


[link]

2015. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az meg nem lenne gond, hogy fizetesedbol vonna a szallasdijat. En igy jutottam ki Nemetorszagba, s 5 honap utan atkoltoztem magam talata lakasba.

Az gyanus a leirasod alapjan, hogy a fonok nem is tud rolad.

2015. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tud rólam a főnök csak gyanus hogy nem érdekli hogy mi a végzettségem beszèlem e a nyelvet stb. Arra gondoltam hogy lehet hogy valós a munka csak a gyerek fejpénzt kap ha kimegyek és dolgozok. Ezért nem foglalkozik velem a főnök hogy milyen vagyok majd a gyerek intézi ha már kap érte pénzt.
2015. márc. 16. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van félretett pénzed, akkor menj. Maximum hazajössz egy-két nap után.
2015. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!