Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol van ebben a hirdetésben a...

Hol van ebben a hirdetésben a megadott telefonszám?

Figyelt kérdés

Én vagyok a vak, vagy tényleg nincs tl szám?

[link]



2015. márc. 16. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:

nincs szám viszont a munkavégzés helye és a munkaadó cég neve nincs feltüntetve, tehát minimum KAMU, de inkább prosti munka


ha hivatalosan bejelentett munka lenne, akkor nem ilyen retek portálon lenne hirdetve ilyen slendrián módon


ha esetleg nem tudnád, az OLX a csalók táptalaja, mert nincs személyazonosság-ellenőrzés

2015. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

06 30 3575496


Nem hiszem, hogy kamu, rengeteg takarítói hirdetése van még.

2015. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, de mondj egy oldalt ahol korrekt hirdetések vannak. Profession-on sincs megadva se név, se cégnév se telefon. Rég nincs korrektség, ezért nem találok régóta munkát.
2015. márc. 16. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Azert a profession teljesen korrekt az ilyen OLX félékhez képest!

Én pl korrektül feltöltöttem önéletrajzot professionre és több interjura is behivtak amiből szerencsére sikeres is lett. Persze mellette én is aktivan kerestem, de végeredmény, hogy engem találtak meg és nem én őket.

OLX-en ilyen nincs tudtommal, hiszen az alapvetően nem is állásportál!

2015. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" Profession-on sincs megadva se név,

se cégnév se telefon."


Telefon minek? Nem telefonon kell jelentkezni hanem levélben.

2015. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Telefonszám volna a legfontosabb, mert egy pár perc alatt kiderülne, hogy kit keresnek, mennyit fizetnek, mennyit kell dolgozni, stb. Levélben meg semmi reagálás sokszor. Ha az ember telefonon intéz valamit, az közvetlenebb és még be is hívhatnak, az önéletrajz az a legutolsó, régen is így volt. 6-7 évvel ezelőtt is sokan kitették a számukat, felhívtam és az nap, vagy másnap már mehettem is be megbeszélni a dolgokat és ha minden okés volt akkor kérték el az önéletrajzot!
2015. márc. 17. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:

" és ha minden okés volt

akkor kérték el az önéletrajzot!"


Nem tudom te milyen álomvilágban élsz. Jelenleg az első szűrő az az önéletrajz. Ha az alapján esélyes vagy akkor majd úgyis fel fognak hívni!

Egy-egy állásra sokszor több százan pályáznak. Szerinted ki bírná fogadni azt a rengeteg telefont?!

2015. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Attól függ milyen munkáról beszélünk, kétlem, hogy vagyonőrnek, takarítónak, szobalánynak százával jelentkeznek, vannak területek pl. boltőrzések, ahova összeteszik a kezüket, ha végre jelentkezik valaki, vagy a metro őrzés. Nem csak a csilli, villi kényelmes recepciós, meg nem tudom én milyen állások léteznek, ahova az agyon iskolázott, IQ bajnokok, 3 diplomával és 4 nyelvismerettel jelentkeznek. Egyszerű, fizikailag megterhelő munkákra nem jelentkeznek százával, simán kitehetnék a számot.
2015. márc. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!