Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai munka konyhán....

Ausztriai munka konyhán. Mennyi esélyem van rá?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, nem tanultam és nincs tapasztalatom vendéglátói területen. Teljesen más területen tanultam és dolgoztam pár hónapot.Így mennyi esélyem van, hogy felvegyenek(konyhai kisegítő vagy mosogató)?Németet már elkezdtem tanulni.

2015. márc. 17. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. Sőt, kevés.
2015. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia esély mindig van. Én osztrák határ mellett lakom fél évvel ezelőtt felmondtam kinnt, szállodában voltam szobalány meg mosogató. Se normális bejelentés, semmi, csak a mindennapos "koszos, ci..ny magyarok"-at kaptuk. Azóta nincs munkám, nem kellet sehova, talán most tavasztól több munka lesz. Próbálkozz, ne add fel, akár össze is jöhet. Én azt mondom saját vélemény, tapasztalatok alapján, hogy ahogyan a határ mellett (főleg) bánnak a magyarokkal, nagyon-nagyon sok helyen az nem éri meg azt a havi 7-800 eurot, napi tizen óra munkáért és a nem bejelentésért. De ez csak saját vélemény persze. Próbálkozz vannak még csodák. :)
2015. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"sok helyen az nem éri meg azt a havi 7-800 eurot, napi tizen óra munkáért és a nem bejelentésért."


az ilyen helyet ott kell hagyni. Egy mekiben is kapsz nettó 1087 eurót jelenleg Ausztriában. Évente 14 szer, ugye. Amúgy szerintem van esély bekerülni konyhamalacnak, mert a többség inkább fetreng segélyen ahelyett hogy doglozna 7,8 eurós órabérért. Tapasztalatból beszélek.

2015. márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A sok hülyének ennyi esze van ha 7-800 Euróért dolgozik ráadásul feketén! Rengeteg magyar van kint, akinek rohadtul nem ott lenne a helye.

Hivatalosan 1349 Euro bruttó a mosogatónak fizethető minimum pénz 8 órás beosztásban. Ez 1087 nettó *14 + ingázói átalány.

2015. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, én megpróbálnám sokat nem veszíthetek, rossz tapasztalatokról meg annyit, hogy itthon is vannak jó és rossz munkáltatók, itt is van akit nem jelentenek be. Amúgy a mekibe mik a feltételek, szerintem nem nagyon kell tapasztalat vagy képzettség, egy krumplit meg húst kisütni nem nagy dolog(ezeket itthon is szoktam), meg szerintem az elején biztos van pár nap tréning v ilyesmi
2015. márc. 18. 16:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Az igaz lehet mondjuk, hogy nem nagyon csípik a magyarokat és ezért használnak ki minket.
2015. márc. 18. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!