Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy recepciós,...

Mennyit keres egy recepciós, közalkalmazottként egy zeneiskolában, kétműszakban?

Figyelt kérdés

Délelőtt és délután, heti váltásban, de csak 8 órás munka és heti 5 nappal számolva, plusz néha egy-egy hétvége. Nagyjából nettó mennyire jön az ki? 100 alatt, vagy 100 fölött kicsivel? Van egy állás, amire jelentkeznék, de mielőtt odamegyek, képben kéne lennem a fizetésekkel, ha esetleg megkérdik, mik az igényeim a bérezést illetően...

(Mielőtt valaki ajánlja nekem a közalkalmazotti bértáblát - nem igazodtam ki rajta, ezért kérdezem itt!) Köszi!


2015. márc. 23. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem egy portásra nem érvényes a közalkalmazotti bértábla.

Annyi a dolog hogy te az adott települési önkormányzat munkavállalója leszel és nem az intézményt fenntartó hatóságé.

Max 90 ezer,több nem hiszem.

2015. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!