Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel éri meg foglalkozni...

Mivel éri meg foglalkozni 2015-ben Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mi az a magánvállalkozás, kereskedés vagy üzlet ami nagy valószínűséggel jövedelmező 2015 Magyarországán?

#foglalkozás #pénzkeresés #Magyarország #állás #munka #pénz #vállalkozás #2015 #mivel éri meg foglalkozni #hogyan keressünk pénzt
2015. márc. 23. 21:13
 1/10 anonim válasza:
54%
Mezőgazdaság
2015. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Fidesz seggnyalás
2015. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Mezőgazdaság még véletlenül sem. Legfeljebb, ha nagybirtokon gazdálkodsz, és az időjárás is kedvező.
2015. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Semmi. :(
2015. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem külföldi piacokra termelni valamit. Kicsit, vagy nagyot, édeset vagy sósat.
2015. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon én személy szerint nem fektetnék be. Eléggé instabil az itthoni helyzet, és nagyon kiszámíthatatlan, kapsz egy ellenőrzést és ha minden rendben is van valamit úgy is találnak, amiért megbüntetnek, vagy egy jóakaró felnyom valami miatt. Én Németországot ajánlanám ott kapsz elég szép támogatást a cégedre ha nem viszed ki a tőkét.
2015. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Pénzügyi, közvetítői.
2015. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Üdv!

Nem könnyű a döntés, ám néhány lehetséges variáció eszembe jutott:

Fekete kereskedelem, uzsora, prostitúció, vagyonvédelem, ezekből kifolyólag adócsalás.

Korábban írták a mezőgazdaságot. Az egy szép szakma, de valóban nagyobb területen éri meg gazdálkodni, legalább 2-3 száz hektárnyi részen.

Valamint szintén magas szaktudással megéri méhészkedni, mézzel kereskedni.

2015. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SándorÚr ***** válasza:
személy szállítás, csomagküldés/szállítás az UK-ba
2015. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért kellett a pénzügyis válaszomat így lepontozni?! Érdemes utánaolvasni, hogy hol kerestek, melyik szektorban a tavaly a legtöbbet? Akkor meg mi a baj a válasszal??? Ja, persze nem a Quaestor és társai pénzügyre gondolok.
2015. máj. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!