Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy álláshirdetésben...

Ha egy álláshirdetésben elvárás a B kategóriás jogosítvány, de nekem olyan nincs, attól még érdemes lehet rá jelentkezni?

Figyelt kérdés
A többi elvárásnak megfelelek.

2015. márc. 25. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ilyenkor a munkakörben szerepel az is, hogy néha vezetned kell, azt mégis hogyan?
2015. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem érdemes, mert ha az elkövetkező 4 évben egy jogositvánnyal rendelkező sem jelentkezik akkor minden esélyed megvan rá hogy te kapd az állást.

Egész jó esélyed van, mindenképp jelentkezz. Ird bele hogy tudod autók hangját utánozni.

2015. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Jelentkezhetsz, de tobb mint valoszinu, hogy olyant fognak felvenni akinek van jogsija.
2015. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha mondjuk ez egy futár állás akkor mindenképp érdemes jelentkezned, szerintem nem kizáró ok, hogy nem tudsz vezetni.
2015. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!