Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jövőre 2015 be hogy lesz a...

Jövőre 2015 be hogy lesz a jogositvány? Tényleg emelik az életévet és iskolai elvárás is lesz?

Figyelt kérdés
Azt hallottam h 2015 töl 21 éves kortol és érettségivel lehetlesz jogosítváyon indulni. ebböl mi igaz vagy van valami igazság alapja?
2014. okt. 6. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudsz konkrét forrást mutatni, akkor lehet erről beszélni. Az hogy hallottad valahol nem jelent semmit.
2014. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamiért mindig felröppennek ilyen hírek, de szerintem csak komoly hírforrásokból tájékozódsz. A Józsi, a kocsma vagy a Bors nem az.
2014. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 petizacc ***** válasza:

Igen, és azután 2016-ba is bevezetik, 2017-be is, meg még 2018-ba is!

Sőt! Nem csak érettségihez, hanem kötelező IQ teszthez is kötik a jogosítvány megszerzését, ahol legalább a 140-et el kell érni ahhoz, hogy egyáltalán elkezdhesd!

Illetve felemelik az AM kategória korhatárát 18 évre.

A végére pedig mindenki örömére azt is bevezetik, hogy az okmányirodában kapott papírral lehessen vezetni addig amíg ki nem küldik az első jogosítványod!

Tervben van még egy olyan javaslat is, hogy a tanulók a jogosítvány megszerzése előtt 2 évvel nyugodtan szaladgálhatnak személygépkocsival a forgalomban szabályosan, "tapasztalat szerzés" címszó alatt, hogy nagyobb eséllyel sikerüljön nekik a vizsgájuk!


Én ezeket hallottam.

2014. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!