Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki dolgozott már praktikerbe?

Valaki dolgozott már praktikerbe?

Figyelt kérdés

Diákmunkát vállaltam a praktikerbe, de nem tudok semmit,csak annyit hogy hétfőn kezdek, de hogy adnak-e munkaruhát, van-e szünet, vagy 9 től 16 ig folyamat dolgozni kell? nehéz meló?

diákmunka!!!



2015. márc. 28. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Nem nehéz, jó hely a pratyikert!

Adnak munkaruhát is persze: [link]

Szünet is van természetesen, ha a fegyőr zsebébe teszel egy pár darab 20-ast, akkor ez 2perc lesz.

2015. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SándorÚr ***** válasza:
Én a debreceni Praktikerben dolgoztam nagyon régen, akkor tök jó volt rendesek voltak a dolgozók is meg könnyű munkát adtak. Mondjuk volt, hogy kartonos csempét kellett pakolni de akkoriban úgyis gyúrtam. Munkaruha nincs, szünetre tudsz menni ésszerű keretek közt. Vagy volt, hogy szóltunk, hogy kimegyünk a parkolóba bevásárló kocsit begyűjteni, és akkor pihiztünk :-)
2015. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!