Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az internetes tőzsdézést...

Ha az internetes tőzsdézést jol csinálom, akkor akar mennyit lehet vele keresni? Hogyan mukodik ez az egesz?

Figyelt kérdés
Ha van egy kis időd leírod egy kicsit részletesebben? 17 vagyok de mar reg ota foglalkoztat a téma hogy kiprobaljam magam ebben. Az életkor akadály vagy varjak par hónapot a nagykorúságert? Elore is koszonom a segítőkész válaszokat! :)
2015. márc. 28. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


a tőzsdei spekulációk tárgy első 7 előadása fent van ezen az oldalon, érdemes megnézni.

És várj, amíg nagykorú leszel.

2015. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magából a kérdésből már lerí, hogy fingod nincsen az egészről, nagy eséllyel csak bukni fogsz rajta.
2015. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Iskolába is ugy mentem hogy nem tudtam irni olvasni számolni most valahogy megis érettségi előtt alól, de azert koszi a támogatás #2! ;)
2015. márc. 29. 13:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, megnézem az előadásokat! ;) #1
2015. márc. 29. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Az írás még most sem megy igazán neked, ahogy látom, egy érettségit meg egy majom is meg bír csinálni, hadd ne essek már tőle hanyatt.
2015. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon tudom az ilyen embereket sajnálni mint amilyen te is vagy. Na nem baj csak egyet kerek: Ne szaporodj! Koszonom!
2015. márc. 29. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Micccsoda kemény szavak egy gyerek szájából uhh, megyek is sírni.
2015. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ugy latszik ez a "gyerek" magasabb értelmi szinten van mint te...
2015. márc. 29. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!