Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rosszlpr mentem dolgozni. Mi...

Rosszlpr mentem dolgozni. Mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
Tescoba vagyok penztaros es elneztem az idopontot 1 hettel elobb mentem be.De ott beirtak meg minden, en is felortam magam. Megkapom a penzem vagy elkuldenek mi lesz?

2014. szept. 29. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

ezt nem értem ... ott dolgozol régóta, és elnézted a beosztásod, vagy új dolgozóként egy héttel előbb munkába álltál?


az első esetben semmi, mert elszámolják neked, a második esetben kérdés, hogy volt-e már akkor érvényes munkaszerződésed

2014. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Diákmunka, az kimaradt. Van szerződésem, még új vagyok
2014. szept. 29. 11:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Leírom pontosabban. Diakmunkas vagyok a tesoba penztarba. A diakszovrtkezet albeosztott oktober 5re. De.en szeptember 28. Mentem mert.csak azt neztem hogy vaaqrnap. Ott a csoportvezeto beirt a beosztasba, es.ledolgoztam.
2014. szept. 29. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, ha ledolgoztad akkor rendben van, viszont mi lesz az 5-i beosztással ... szóval ott helyben tisztáznod kellene a dolgot
2014. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt is ledolgoznám
2014. szept. 29. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
És ez aznap nem tűnt fel, hogy eggyel többen vagytok? Miért nem kérdezed meg őket, hogy lecsúsztatod, vagy dolgozol 5-én is?
2014. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utólag vettem eszre. Szeretnek 5. is dolgozni. Csak annyi tunt fel a csoportvezetonek, hogy nem vagyok beosztva, de ő beosztott. Es attol felek, hogy mi lesz, hogy nem a diakszovetkezet, hanem a csop. vezető osztott be.
2014. szept. 29. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!