Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Belföldi kamionozás mennyit...

Belföldi kamionozás mennyit fizet kb?

Figyelt kérdés

Van egyáltalán ilyen?

Vagy csak nemzetközivel?


2015. ápr. 1. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az attól függ, hogy tolatva mész, vagy egyenesen előre.
2015. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én nyergessel, minden létező vezetési- és pihenőidőkre vonatkozó rendeletet betartva (a kártyát havonta egyszer veszem ki, amikor viszem leolvastatni - igen, van ilyen cég!), kényelmesen, havi 5-6 ezer km-ekkel, hetelős munkarendben kb. 200-at keresek.
2015. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És miket szállítasz?

Bejárod egész Magyarországot?

Mi az, hogy "hetelős munkarend"?

Mennyire nehéz találni egy ilyen melóhelyet?

2015. ápr. 7. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ponyvás félpótkocsi lévén szinte mindent szállítok, amit éppen kell, állateledel, liszt, autóalkatrészek, sör stb. Az ország szinte minden részén járok változatosan, össze-vissza, kiszámíthatatlan módon. Majdhogynem olyan ez is, mint az uniózás, csak végig itthon vagy. A-ból elviszel egy fuvart B-be, ott néznek a környékről egy újabb fuvart, üresen átmész C-be, és onnan mész D-be. Aztán ott megint keresnek valamit a környékről. Péntekre meg visszaérsz a telephelyre. Aztán meg úgy mész haza, ahogy akarsz – én ezt vállaltam, cserébe, hogy MINDEN pihenőidőre vonatkozó szabályt betartunk. Egyébként 240 km-re lakom.


A hetelős munkarend azt jelenti, hogy a munkaidőd hétfőtől péntekig tart, esetleg alkalmanként szombati munkával kiegészítve. Ezalatt az idő alatt az országban bárhol kezdhetsz és bárhol végezhetsz, a pihenőidőt ott veszed ki, ahol épp véget ért a nap. Az idődet te menedzseled saját magadnak. Alvás a kamionban (kényelmes az ágy, majdnem jobban alszom benne, mint otthon, az állófűtése is kiváló).


Olyan szempontból nem jó, hogy keveset vagyok otthon, de ha azt nézem, nemzetköziben még ennyit se lennék. Ha jól jönnek ki a dolgok, szombat-vasárnap az enyém.


Belföldes hetelős munkahelyet találni nem nagy művészet, mert hiány van. Csak sok a lehúzós cég, dobáld el a korongot, rakodjál a saját pihenőidődben stb. Valamit valamiért. Meg lehet keresni 3-400 ezret is belföldön, de milyen áron? Én inkább kipihenem magam. A pihenőidők maradéktalan betartása garancia arra, hogy munka közben az ember ne legyen fáradt. Cserébe a pénz az "csak" ennyi. Ha ennyit lehet tisztességesen megkeresni, akkor én ennyit szeretnék keresni.

2015. ápr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!