Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » GE SSC finance területen,...

GE SSC finance területen, azon belül is inkább a reporting, mennyi az átlagbér?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
350.000 bruttó. GE Waternél esetleg kicsivel több.
2015. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kapcsolódó kérdésem lenne nekem is, ugyanitt például pályakezdőként (minimális pénzügy tapasztalattal) R2R accountant/analyst pozícióban mennyi lehet a reális kezdőfizu? 300?
2015. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mik az elvárások. Szerintem tól-iget mondj, 250.000-300.000-at. Ha nagyvonalú, megadja a felső határt.
2015. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Köszi szépen!
2015. ápr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, 350 ért nem mennék el, mert már most jobban keresek. Én gond nélkül elmondtam 480 at kérek, és ez benne volt a budgetban. Legalábbis a kezdő felmérő jellegű interjú után biztosan. Ezután lesz még a career day, meg interjú. Akkor se fogok kevesebbet mondani.
2015. ápr. 5. 13:33
 6/13 anonim ***** válasza:
hány év tapasztalatod van, hogy a 480 benne volt a budgetben?
2015. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

2,5 ? De minden nézőpont kérdése, jelentkeztem egy másik helyre is , oda éppen nem vettek fel, mert a külföldi manager nem érzett elég jónak a pozícióhoz, ellenben a magyar írt nekem hogy későbbiekben amennyiben még keresek munkát, és nyílik pozíció számít rám. És ott 500 at kértem volna.

Illetve nézőpnt kérdése, 2,5 év alatt eddig kb 8 helyen álltam meg a helyem. Egy könyvelő cégnél voltam először, ott 1. Aztán kiküldtek egy ssc hez ott végig jártam egy egész departmentet országonként. ez 5. Illetve jelenleg 2 országot viszek, és ezért igencsak motiválni akarnak . Csak hát jelen pillanatban egyáltalán nem érzem ezt. Ezért is akarok váltani.

2015. ápr. 5. 18:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Az sem túl jó pont, ha 2,5 év alatt ennyi mindent csináltál. Semmiben nem mélyedtél el igazán. 500.000-at csoportvezetőnek adnak csak, ha nincs beosztottad, akkor elég sokat kértél.
2015. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Először is , nem tudom te mit dolgozol, de azért kicsit el vagy tévedve. Tehát miért lenne sok ennyi minden? Nem számlát könyvelek... GL tehát gyakorlatilag mindennel foglalkozok, bárki kérdez valamit hozzám fut be. Illetve 2 cégnél dolgoztam gyakorlatilag. Az meg szerintem egyértelmű hogy nem sokat maradok annál, ahol gyakornok voltam.


Illetve amennyiben a team leaderek 500 at keresnek abban az esetben eléggé tévedsz :)Ha külsősként vették fel a mukit akkor 600-700 között kereshet. Attól függően hogy kicsi vagy nagy cégról beszélünk. (GE jelen pillanatban amiről beszélünk pl bazi nagy cég, biztos kicsengetik a minimum 600 at de ha szerencséje van a 700at is)


Mondjuk attól függ te milyen dimenzióban gondolkozol. Magyar cég sóher, az nem fizet. Külföldi cég meg igen.


Illetve ne AP ból indulj ki, ahol még a team leader is ... hát vagy jót vagy semmit alapon inkább nem mondok róluk semmit.

2015. ápr. 5. 23:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Na most jól bele trafáltál a helyzetembe.

1. " Az meg szerintem egyértelmű hogy nem sokat maradok annál, ahol gyakornok voltam. "

Épp gyakorlaton vagyok a GE-nél, sztem pont az lenne a lényeg, hogy utána felvegyenek rendesen. De érdekelne, hogy a te álláspontod szerint miért pont hogy nem.


"Ne AP ból indulj ki"

és pont AP terület.. :D R2R felé kéne nézelődni?

2015. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!