Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » GE SSC finance területen,...

GE SSC finance területen, azon belül is inkább a reporting, mennyi az átlagbér?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 22:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Először is ha azonos cégen belül lépsz előre akkor minimális fizetés emelést kapsz, mintha másik céghez elmész akkor meg +30-50% is bejöhet attól függ mire pályázol, milyen cég, és mihez képest nézzük.


Ja és az APn fizetnek a legkevesebbet, mert tranzakcionális munka, gyakorlatilag beszélj angolul és végzettség nélkül végezhető. Én GL/R2R on vagyok, már a kezdetek óta, és hát igen eleve 370 et keresek most. GE től 480 at várok , illetve simán ennyit mondok interjún, illetve egy másik helyen 450 et mondtam. Ennyi

2015. ápr. 7. 20:34
 12/13 anonim ***** válasza:

Én a GE oroszlányi részén dolgoztam, 330.000-at kaptam interco analyst munkáért. A kollégáim a pénzügyön kb. mind ugyanennyit, a kontrollerek kaptak jobban.

Amikor vitték Pestre, azt hittem ott legalább egy bruttó 100.000-zal többet adnak majd, de állítólag nem. Legalábbis a HR-es azt mondta, hogy 380.000-nél többet nem nagyon lehet kérni a GL-re sem.

Nem fizet egyformán minden cég, nem biztos, hogy többet kapsz, mint a jelenleginél.

Én is kértem már 450.000-et GL-re a Vodafonnál Pesten, de nem vettek fel. Na persze nem mondták meg, hogy miért, de én arra gyanakodtam, hogy sokat kértem. Elég kemény számvitel teszt volt angolul, az interjú angolul és spanyolul folyt, és azt mondta a csaj, hogy eddig messze én voltam a legjobb. Aztán még egy e-mailt sem küldtek...

2015. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A GE-nél van éves bónusz a budapesti SSC-ben? Mert én úgy hallottam, hogy csak az alapfizetés van, de nem adnak éves bónuszt. Vagy ha nincs is éves bónusz, de adnak évente fizetésemelést? Vagy hogy van ez?
2016. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!