Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 éves OKJ-s képzéssel (ügyint...

2 éves OKJ-s képzéssel (ügyintéző titkár vagy irodai asszisztens) ellehet valahol helyezkedni itt?

Figyelt kérdés
Gondoltam érettségi után elvégzek egyet, és ezzel a középfokú szakképesítéssel mennék el valahova, csak nem tudom, hogy találnék valamit.?
2015. ápr. 3. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Én 19 évesen végeztem el hasonlót (irodavezető a szakmám), 27 évesen helyezkedtem el ebben a szakmában.:)

Sajnos Dunát lehet rekeszteni az ilyen képesítésekkel és gyakorlat nélkül nem igazán van lehetőség benne elhelyezkedni.

Nekem is úgy sikerült, hogy állami céghez kerültem, amit meghirdettek, jelentkeztem, nyilván a végzettségem megfelelt, és nem az döntött, hogy volt-e gyakorlatom vagy sem, hanem hogy mit tudok, vagyis konkrétan az állásinterjú alatt a gépelési, szövegszerkesztési, stb. tudásomat is be kellett mutatnom.

De sajnos a gyakorlat az, hogy nagyon nehezen lehet ezzel elhelyezkedni.

Nem bántam meg én akkor sem, hogy ezt tanultam, mikor évekig nem tudtam benne elhelyezkedni, mert ez a szakma volt az álmom, mindig is adminisztratív munkakörben szerettem volna dolgozni, de tény, hogy nem volt egyszerű benne elhelyezkednem.:)

2015. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Akkor lehet mondjuk diplomát kellett volna szerezni...

Egyébként nincs sok ilyen jellegű állás és nem is fizetik meg.

2015. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mik az igényeid. Én diplomával se tudok elhelyezkedni gazdasági területen, mert nincs tapasztalatom, legalábbis olyan helyen nem, ami megfelelne az igényeimnek. Viszont vannak olyan helyen, ahol tárt karokkal vártak volna...lószar fizetéssel és felelősségteljes munkával...
2015. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!