Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügy-számvitel szakos...

Pénzügy-számvitel szakos hallgatóként ha gyakorlatra szeretnék menni, illetve dolgozni akarnék, mikortól (hányadik félév) ajánlott jelentkezni?

Figyelt kérdés
Gondolom ha megvannak a szakmai tárgyak, de mégis akinek van tapasztalata írjon már pár szót legyen kedves,hogy mikortól és hogyan éri meg, illetve milyen feltételekkel éri meg elmenni? Illik-e bért kérni és hasonlók.

2015. ápr. 6. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A főiskoládnak/egyetemednek kell, hogy legyen erre szabályzata.
2015. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
minél elobb és termeszetesen penzert!
2015. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor érdemes jelentkezni ha adott félévben csak max 3-4 órára kell bejárnod, hogy tudj heti 30 órában dolgozni. Én most így vagyok multinál. Bért meg nem kérni illik hanem adni :D
2015. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy időd engedi, de megéri minél hamarabb, annál nagyobb rálátásod lesz a dolgokra később.
2015. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi srácok, lányok!
2015. ápr. 8. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

És első körben szerintem az se gáz ha munkaidő 90%-ban "fenymasolni" kell. A maradék 10%-ban tuti belelátsz hasznosabb dolgokba is. Persze nyilvan tovabb kell lépni idővel.

De még mindig jobb így kezdeni mint sehogy, vagy valami szorolapos/mcdonaldos segedmunkat csinalni diakmunkaban.

2015. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szakmai gyakorlat gondolom pénzügy-számvitelen mindenhol úgy van, hogy heti 40 órában kell dolgozni hozzá, ezt az emberek általában az utolsó félévükben tudják le (tehát a hetedikben). Viszont ha nem szakmai gyakorlatot akarsz letudni, hanem tapasztalatot szerezni és pénzt keresni, akkor szakmához kapcsolódó munkát úgy gondolom 3. vagy 4. félévtől lehet nyugodtan végezni már. Az első évben még túl sok értelme nincs szerintem erőltetni.
2015. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!