Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Corvinus vagy BGF-PSZK pénzügy...

Corvinus vagy BGF-PSZK pénzügy és számvitel elvégzése után milyen melókat lehet kapni, kizárólag unalmas gép előtt elemzést meg könyvelést, vagy valami változatosabbat, érdekesebbet is lehet vele űzni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, a pénzügy és számvitel, az pénzügy és számvitel, nem pedig trópusi kalandtúra.

A kérdésed alapján azt tanácsolnám, hogy keress valami más egyetemet és érdekesebb szakot!

2015. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valami menedzsernek nem lehet vele lenni?
2015. jan. 8. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
de lehetni lehet, csak oda kell kerülni a ranglétrán.. kezdésnek nem leszel manager sztem... bár ki tudja szerencsével és vagy megfelelő kapcsolatokkal és esetleg kicsi tudással megspékelve lehet, hogy kezdésképpen is lehetsz valamiféle vezetőbb pozícióban
2015. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha változatosat szeretnél elmész és belekezdesz egy vállalkozásba, ott aztán azt csinálsz amit akarsz.
2015. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg hogyhogy nem kalandtúra, azt nem lehetséges valahogy, hogy az ügyfelek emailben elküldik neked beszkennelve a papírokat amikkel dolgozni kell, te meg Peruban délben kelve elvégzed laptopon a papírmunkát, elküldöd, elutalják a pénzt aztán mész vadvízi evezni? Online vállalkozással nem lehet elvégezni a könyvelést?
2015. jan. 14. 23:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg azt nem lehet hogy ahol diákmelózol vagy gyakorlatozol ott megmondod a főnöknek hogy lediplomáztál pénzügy és számvitelből és hogy vegyen fel csoportvezetőnek?
2015. jan. 29. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik :)


Multiknál is asszisztensi pozícióból indulsz (kb 320-350br-val ha jó az angolod) és csak évek után lehet csopivezető, és minimum 5 év alatt menedzser (sok munkával persze)


Egyből nem fognak magasabb pozícióba felvenni, csak ha ismerettséged van, de oda meg amúgy is kell a több év tapasztalat :)


nem offolni akarok, csak leírtam amiben én vagyok épp :)


Egyébként pl a könyvvizsgálat elég rabszolga meló sok túlórával, de egyáltalán nem unalmas, mindig más cégekhez mentek ki stb :)

2015. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!