Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A hatvani Decathlon raktárat...

A hatvani Decathlon raktárat mennyire ajánljátok, mint diákmunka lehetőség?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és sokan ajánlották, de egész hónapban szünet nélkül kel járni. zt értsem úgy hogyha halálos beteg vagyok akkor is mennem kell? Vagy van lehetőségem szabit kivenni? És úgy általában milyen maga a munkahely diákok számára?

2015. ápr. 19. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:

A munka világa kicsit más, mint az iskola, lejárt a munkaidő azt csinálsz amit akarsz, közel sem olyan kemény dolog dolgozni, mint ahogy beállítják "felnőttek".


suliban lejárt a kötelező ott levés mehetsz haza tanulni...

ha olyan szüleid vannak, mint nekem, akkor az egész egy merő rémálom, aztán még csodálkoztak miért mentem el melózni érettségi után...

2015. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!