Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres 2015 ben egy...

Mennyit keres 2015 ben egy pályakezdő nővér/általános orvosi asszisztens/ápoló?

Figyelt kérdés
Idén fejezem be a 3 éves képzést egy erdélyi kisvárosban, és szeretnék Magyarországon dolgozni, tapasztalatot szerezni a szakmában !

2015. ápr. 20. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
minimálbér körül
2015. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
minimálbér, túlóra fizetés nélkül, embertelen környezet, sok elviselhetetlen beteg, pótlékok elmaradása. Erdélyből akarsz ide jönni??? Ez olyan mintha Afrikába mennél, innen aki tud az menekül nem ide jön.
2015. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Mi is szeretnénk dolgozni, úgy hogy légyszíves ne vedd el előlünk a helyet erdélyiként. Létszámstop van.
2015. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Közszféràban 90 körül, magàn meg nem fog alkalmazni...de a közszfèràs sem. Kihalàsos alapon megy és/vagy mindenki valakinek a valakije. Valamint van elég àllàskeresõ így is kishazànkban.
2015. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ne gyere ide inkább. Én is ápolónak tanulok, de közölünk majdnem mindenki külföldre akar menni, mert itt nem lehet megélni ezzel a hivatással .A legtöbb osztályon van üresedés, mert valaki vagy ezt a szakmát váltja le vagy a hazáját. Orvosi asszisztens, meg kihalásos alapon megy.
2015. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
54%
Érdekes nekem egy érettségim van és 130 nettó +20 ezer kafetéria /hó tudom hogy nehéz Magyarországon , de ennyire alul van mindenki fizetve? 70-90 ezer az semmi. Még az enyémből se tudok megélni normálisan...
2015. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én jelenleg 80 ezret kapok, pár éve dolgozom asszisztensként.

Ezen felül útiköltség-támogatást lehet igényelni és az 50%-os közalkalmazotti utazós papírt kapjuk.

Én nem szoktam éjszakázni, azzal több de úgy se túl rózsás a dolog, a "régi" nővérek 120 körül kapnak.

2015. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Most végeztem 1 hónapja és egész jól keresek, megvan a 130. Csak nappal voltam eddig, 12 órában, de 40 betegre vagyok egyedül és ahol dolgozok, oda lasszóval fogják az embereket. Aki elvállalja, hogy itt legyen, az kap az alap bér mellé huszonX Ft-ot, amivel együtt az adózás után jön ki 130. Jövő hónaptól éjszakában is leszek, az még ad valamennyi plusz pótlékot, illetve most majd az ünnepnap (20.).

Vannak helyek, ahol így keresel 3 éves sulival, hogy 130-140 ezer meg lesz, de ott kemény is a munka és több a felelősség. Vagy intenzív osztály, vagy az, hogy ilyen sok ember van rád bízva. Mi mindig ketten dolgozunk, 40-40 emberre, szóval ha gond van, tudunk egymásnak segíteni, de embert próbáló, nem is bírja szinte senki 4-5 évnél tovább.

2015. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!