Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8 órás munkarendben voltam...

Pittipista kérdése:

8 órás munkarendben voltam bejelentve, de?

Figyelt kérdés

..11-15 órákat kellett dolgoznom.. 85.000Ft ért... 6 nap munka 3 nap pihenő..de ebbe a 3 napba is bármikor kitalálhattak volna valamit amiért be kellett volna mennem.. természetesen nem fizették volna.

3 hónapos próbaidőt kaptam.. 1 hónapot bírtam meg 2-3 hetett.. felmondtam mert nekem ez így nembuli.. pénteken voltam bent,mondták hogy hétfőn tudnak csak kijelenteni...és majd szolnak ha mehetek be a papírokért,meg a pénzért.. ilyenkr mennyi idő alatt fizetnek ki??


mitszoltok ehez? 22 évesen ilyen munkákat ajánlanak.. és pedig szeretnék dolgozni.



2015. ápr. 21. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én vendéglátásban dolgoztam mindig is, ott ez bevett szokás.

A bejelentésnek semmi köze a munkaidőhöz és fizetéshez.


Ezért van a próbaidő, ha neked nem tettszik, nem vállalod el. Ennyi.


Az, hogy mikor kapod meg a papírjaidat, és mikor fizetnek ki, azt nem tudjuk. Lehet, hogy hétfőn, lehet hogy soha...

2015. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, persze nem ilyen kis fizetésért...
2015. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!