Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltana munkahelyet ilyen...

Doncito kérdése:

Váltana munkahelyet ilyen helyzetben az ember?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok és egy állami intézményben helyezkedtem el kb 1 éve. A helyzet az, hogy én mindenképpen külföld felé kacsintgatok, de kellene egy kis plusz, hiszen itt a fizetés minimálbér. Közbejött egy lehetőség, egy vendéglátós munka a reptéren, ahol valamivel többet keresnék, aminek persze örülnék, de végleges megoldásként megint nem jó. Várjak türelemmel kicsit vagy váltsak most? Nem akarom, hogy helyettem döntsenek, de kíváncsi vagyok, mit tenne más az én helyemben.

Köszönöm! :)



2015. ápr. 23. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Reptérre mennék,és abból próbálnék annyit megtakarítani,hogy ki tudjak menni külföldre.Csak az állóvízben maradsz ha nem rugaszkodsz el a mostani helyedtől.Nem kell hezitálni,lépni kell,és sikerrel jársz,minden változás valahol pozitív.
2015. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű a képlet. Ha több a fizetés akkor váltanák.
2015. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!