Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit gondoltok arról, ha...

Ti mit gondoltok arról, ha valaki ma Magyarországon havi 3 millió forintot keres úgy, hogy nemhogy törvénytelen, de még erkölcstelen dolgot se tett soha?

Figyelt kérdés
Az üzleti életére vonatkozóan.

2015. ápr. 24. 15:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%

" Külföldön egy

jobb informatikai cég már olyan,

hogy van pihenő szoba, ha elfárad

az ember, ingyen kaja meg üdítő,

stb. "


Itthon is így van, pl Prezi.


Külföldel nekem az a bajom, hogy család messze lenne. Politika és idegen emberek mentalitása hidegen hagy. A család viszont fontos.

2015. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
18%
Ha itthon nem tudsz főnök lenni, akkor külföldön ne is álmodj róla. Oda nem azért kellenek a magyarok, mert kevés a főnök.
2015. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
29%
Ki mondta, hogy főnök szeretnék lenni? Informatikusnak tanulok és nagyobb volumenű projekteken szeretnék dolgozni, erre pedig külföldön nagyobb a lehetőségem, ennyi!
2015. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
16 éves vagy igaz?:)
2015. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni ahogy a sok proli pontozza le azt aki valami el akar érni az életben.

Szintén ITs vagyok, teljesen egyetértek veled. Bár még IT-ban azért itthon vannak kulturált helyek, de azon kívül a légkör nyomasztó.

2015. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

14-es.


Képzeld nem vagyok 16 éves és ha tudnál hozzászólást értelmezni, akkor te is rájönnél, mivel írtam, hogy

"Magyarországon, ahol most is dolgozom". Amúgy ha annyira érdekel, 21 éves vagyok és a 4. félévemet taposom, mint mérnökinformatikus hallgató.


Annak meg különösen örülök, hogy 0%-os a nem akarok főnök lenni hozzászólásom. Miért nehéz elhinni, hogy valaki nem akar főnök lenni? Igaz, a főnököknek jobb fizetésük van, de nagyobb a felelősség is + általában a legtöbb főnök sokkal többet dolgozik, mint egy átlag alkalmazott. Nekem bőven megteszi egy szimpla mezei szoftverfejlesztői állás is!

2015. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
16 vagy. A másik kérdésnél is osztottad az észt.:) A tapasztalatlanságodat meg arroganciával pótolod. Nem baj. Tudod hogy néznek vissza az emberek az ilyen kori önmagukra? (a választ meghagyom neked :D)
2015. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Milyen másik kérdésnél? Ha megkérlek, belinkeled nekem.


Amúgy meg nem osztom egyáltalán az észt, leírtam a véleményemet, de marhára nem érdekel ki mit gondol. Amúgy ezért is unom Magyarországot, pont ez a mentalitás az, amit nem bírok elviselni.

2015. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
21%
Cserélhetsz országot. Ugyanebbe fogsz ütközni. Magadtól nem tudsz megszabadulni.
2015. ápr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

3 milla az lepkefing.


Cég ahol dolgozom 100 alkalmazottal évi 1,5 milliárdos profitot zár! Ez már a nettó leadózott jövedelem, ami profit és nem bevétel! Ha jól számolom ez 125 milla/hó, ezt osztani kell 2 vel, mert 2 tulajdonosa van a cégnek.

2015. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!