Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Éljek a párommal és vegyem el...

Éljek a párommal és vegyem el feleségül, vagy koncentráljak a testépítő karrieremre, és költözzek ki az USA-ba?

Figyelt kérdés

Választás elé kerül az ember néha.

melyik lenne a fontos.

Itt egy pár az embernek, de a lehetőségek korlátozottak, vagy egy másik országban önálló életet kezdeni és a sportra koncentrálni, amiből nagyon jól meglehetne élni.



2015. ápr. 26. 20:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ki ne hagyd ezt a lehetőséget!

Én magam rugdosnám a páromat a repülőtérig, ha csak miattam maradna. Ha valamiért megfeneklik a kapcsolat, akkor lelkiismeret furdalásom lenne.


Ha komoly a kapcsolatotok akkor ez nem lehet akadály. DOlgozni ott is lehet. Angolul meg lehet tanulni, ha netán nem tud.


VIszont össze kell házasodnotok, mert zöld kártyát nem osztogatnak csak úgy. Barátnői státusz nem elég.

2015. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem egy életre szóló munka, hiszen mint minden sportból, ebből is ki lehet öregedni. A pároddal meg kellene beszélnetek, hogy egyelőre menjetek ki úgy, hogy addig maradtok, amíg a sportkarriered megy, aztán majd meglátjátok, hogyan alakul.


Akkor nehezebb a helyzet, ha ő nem beszéli jól az angolt, illetve nincs ott is használható szakmája. Azzal, hogy neked megy a szekér, ő meg otthon ül, előbb-utóbb értéktelennek érezné magát, és ez tönkre teheti a kapcsolatotokat is. Ha ő is talál hamar munkát, illetve már most úgy látszik, hogy jók a lehetőségei, neki is könnyebb lesz megszokni a helyzetet.


Én nagyon az a fajta vagyok, hogy jól érzem magam itthon, imádom az itteni munkámat, nem mennék semmi pénzért. De a leírásod alapján te ugyanezt az elégedettséget épp külföldön kapnád meg az élettől, így én azt tanácsolom, egyedül vagy párral, de menj! A párod is felnőtt ember, tud ő dönteni, nem kell ,,vinni" őt. Ez nem csak arról szól, hogy rajtad áll vagy bukik a kapcsolat, és ha mész, az azt jelenti, nem szereted eléggé. Nézheted úgy is, hogy ha nem megy veled, ő nem szeret eléggé, nem igaz? ;)


Minden kapcsolatban vannak fordulópontok. Ráadásul a döntés nem is végleges, hiszen, ahogy kezdtem is, a sportolók karrierje nem egy egész életre szól, lehet, hogy 50-es éveidre te is jobbnak látnád hazaköltözni. Az ő részéről sem szükségszerűen végleges a döntés, hiszen bármikor meggondolhatja magát és visszaköltözhet, nem lesztek kint sem összevarrva. :)

2015. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
7%

Ne hagyd itt!

Találj másik munkát! Én megértem hogy óriási a lehetőséged de akkor se!!!!!!!!!!!!!!!!44

2015. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
87%

Testépítő karrier?

Elmond neked hogy az USA-ban az esélyed 0 lesz.

Ott nincs pénzdíjazásos verseny csak Európában. Ezért nem mernek a profik belevágni az USA-s versenyzésbe (ennek van valami neve csak nem jut eszembe hogy mi) és ha nem azokon a versenyeken indulsz amiket ők szerveznek akkor mehetsz a levesbe.

Ott csak is csak a legjobbakat szponzorálják. Eu-s versenyeken ha jó vagy akkor nyersz pénz. Ott nem, csak a szponzor támogat.

2015. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Ha kicsit is szeretne akkor nem írod ki ezt a kérdést és veled tartana
2015. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
24-es nem Arnold classik?
2015. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Szia, én a társat választanám.

Hiába élnék szuperjól az USA-ban, ha magam lennék, mint a kisujjam.

Ki tudja, miko rtalálnék megint egy TÁRSat?

Igaz, én nő vagyok, 32.

2015. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
menj!
2015. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
34%

Menj azonnak.

Istenem miért nem nekem jön be valami ilyesmi,miért nem? :(((


Egy nő miatt maradnál?Eszed legyen,akkor ő maradjon itthon,te meg menj,nőt kint is kapsz amennyit csak akarsz.

Te hoznál érte ekkora áldozatot ő meg semmit.

Egy kapcsolatra bármit építeni a legnagyobb baromság,egyik punci se ér meg ennyit,mert azt kaphatsz amennyit csak akarsz.


Vagy menjen veled,vagy szakíts vele azonnal és menj.Életed lehetősége,az uncsim is kint él,konkrétan ő tartja el majdnem az otthoni családját,és nem spórol ahogy fogalmazott.

2015. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!