Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon szeretnék világbajnok...

Nagyon szeretnék világbajnok testépítő lenni, de nincs pénzem személyi edzőre? 16/L

Figyelt kérdés
Egy ideje már edzegetek itthon, az átmozgató edzésen már túl vagyok, mostanában járok konditerembe meg figyelek a kajára is, nem számolom a mennyiséget, de csak olyat eszek ami diétában meg van engedve. És tudom, hogy ahhoz, hogy világbajnok legyek nagyon sokat kell edzeni, de annyi is elég lenne ha csak kijutnék egy világbajnokságra. Légyszi segítsetek, hogy hogyan tovább.

2015. ápr. 26. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Fiatal vagy és naiv. A bikini model kategória se csak az edzésről és kajáról szól, már sokszor ott is megy verseny elött némi koksz. Azt meg tudni kell mikor mi, és nem is kis pénz. Erre (is) jók a tapasztalt személyi edzők. De ehhez kell a pénz és kapcsolat.
2015. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Elég naiv vagy kislány :D én is ilyen vagyok, ha lesz saját kereseted, gondold végig újra. Egy személyi edző = fizetett edzéstárs, olvass neten, kérd ki mások véleményét, ki ne segítene egy kiscsajnak :D? 21f
2015. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én viszont becsületes ember vagyok és csalás nélkül szeretnék sikeres lenni. De akkor úgy még érhetek el valamit, ha most próbálok egyedül fejlődni és ha lesz pénzem fizetek egy személyi edzőt?:) Egyébként tudom, hogy naiv vagyok:D
2015. ápr. 26. 12:25
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Hozz egy jó formát és inkább csak modelkedj. Sajnos kox nélkül a bikini kategória is necces. személyi edző pedig pénz kidobás.
2015. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

A koksz nem csalás, inkább nélkülözhetetlen plussz. Persze kategóriája válogatja, mi kell és mennyi, de hogy maradjon egy lányon megfelelő izomtömeg és mégis száraz legyen, naturálon nem igazán elérhető.


Nem lebeszélni akarlak, isten ments, de már annyi ilyen "model" van, hogy elég nehéz kitünni. Egy itt forumozó csajszival nemrég épp tárgyaltuk, hogy is alakíthatnak ki jó "kapcsolatot" a hirtelen felbukkanó modellek.


Kezdj bele, csináld becsülettel, hátha szerencséd lesz. Csak legyen azért B terved is :D

2015. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csalás :DDD
2015. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem:(

Sajnos testépítő nem lehetsz mert ahhoz rohadtul sok pénz kell.

Kell pénz kajára, kokszra és EDZŐRE is. Még a profiknak is van segítségük mert kívülről jobban látható a probléma.

Ha bármilyen sportban nagy eredményt akarsz ahhoz sok pénz, idő, jó genetika és koksz kell.

2015. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Rendben:/ köszönöm a válszokat:)

És egyébként súlyemelő sem lehetnék "csalás" nélkül, ha pár év múlva fogadnék személyi edzőt? (tudom, hogy ők nem néznek ki olyan jól de a sport miatt csinálnám és, hogy jó legyek valamiben, nem azért, hogy jól nézzek ki)

2015. ápr. 26. 12:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Minden versenysportban kokszolnak, csak van aminek látszata van (anabolikus szteroidok) és van ami pl. az állóképességen dob.

Súlyemelő ne akarj lenni mert az nem igazán vonzó se egy nő se egy férfi számára.

Lehetsz jó sportoló, de hidd el világbajnok cucc nélkül nem leszel. Aki világbajnok lesz annak ez az élete gyermekkortól és minden meg van hozzá.

2015. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az kéne megértened, hogy a koksz NEM CSALÁS, mert MINDENKI HASZNÁLJA, az ÖSSZES élsportban. Ha egy 100 fős versenyben 99-en tolnak ilyen-olyan dolgokat, te egyedül nem (és komolyan gondolod), akkor nem a másik 99 csal, hanem te nem teszel meg mindent a győzelemért..


A teljesítmény fokozó szerek használata egy kellemetlen velejárója a sportnak, senki se azért csinálja, mert annyira jó lenne, hanem mert muszáj.

Ezzel persze nem megvédem a dolgot, nem jó dolog, én sem használom (nem is tervezek komolyan versenyezni semmiben), és természetesen nem is ajánlhatom.

2015. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!