Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki egyedül ment ki külföldre...

Aki egyedül ment ki külföldre dolgozni, az mennyi induló tőkével ment ki? Főleg angol kiköltözések érdekelnek.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 4500 fonttal érkeztem, vállalkozásomat hoztam ki ide, az első 1-2 hónapban, míg kevesebb melóm volt, addig kellett csak a tartalék.
2015. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az jó sok pénz:-)
2015. ápr. 27. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
ennyiből itthon, nem tudnék beindítani egy furgonos-fuvarozói vállalkozást. Mondjuk 10szer ennyi hever nálam, porosodik, de így se tudom megcsinálni. Kocsis, - nem tudok kocsis lenni, pedig van pénze, van rá kereslet, tudok vezetni, minden vágyam, hogy furgonozzak és mégse megy. Ez egy trutymó, ami itt van.
2015. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
soknak tűnik, de hidd el, nem olyan sok ez. vállalkozó klubba járok havonta, itt élő magyar vállalkozók többsége bőven kihozott ennyi pénzt, ha nem többet, ehhez bizony ennyi kell. egyik legjobb ismerős lakásokat, szobákat ad ki, ő 5 lakást bérelt mikor kijött, majd azokban lévő szobákat adta ki. ahhoz is sok pénz kellett.
2015. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

értem a vállalkozás beindítása az már tényleg komoly pénzt igényel, még itthon is.


Én még a felét se tudom összeszedni, pedig gyűjtögetek rá már egy ideje.

2015. ápr. 27. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a célod? Vállalj bentlakásos gyermekfelügyeletet vagy takarítást, szállás, kaja megoldott, mellette meg tudsz keresgélni.
2015. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!